şükela:  tümü | bugün
 • amerika'nın 92 doğumlu yeni teen idolü (veya aydılı). billy ray cyrus'ın kızıymış ki bu kadar ünlü olmasının bir sebebi de budur muhakkak. spleak denen robotvari hatun önüme "şurda yakalanmış", "şununla kırıştırmış" gibi haberlerini koyardı, kimdir nedir diye araştırmamla dumur olmam bir oldu. çünkü yoldan geçse yüzüne pek bakmayacağım biri gibiydi. valla iyi huyludur, müthiş rol kesiyordur, harika bir sesi vardır, bende bir yamukluk vardır, zevksizin tekiyimdir ama bu kız milyonların duvarında poster olarak yer edecek kadar yetenekli veya güzel değil benim naçizane düşünceme göre.

  hannah montana diye bir dizide oynuyormuş kendisi babası billy ray cyrus ile birlikte. babası da zamanında son derece kadayıf bir şekilde söylediği achy breaky heart adlı şarkısıyla one hit wonder olmuştu yani öyle popstar neyin değildi. bu kız da kaset yapmış ayrıca 3xplatinum olmuş, 1. sıraya yükselmiş, falan filan. bu devirde iyi reklam yapmak iyi müzik yapmaktan çok daha önemli demek ki.

  edit: vay anasını yaa, zamanında ukte mukte ayağına doldurduyduk başlığını, amma ciddiye almışız "bildiğin teen idol işte ne yetenek arıyon yarrağam" diyesim geliyor 3 sene önceki halime.

  edit2: "yoldan geçerken yüzüne bakmayacağım biri gibiydi" ifadesinde gizli bir pedofili sezenler olmuş, işbu entry'yi girdiğim zaman reşit olmamakla beraber bu şu anda reşit ve fena halde motor olan insandan yalnızca bir yaş fazlam var. olgun bayanları sayfama bekliyorum.
 • basarisinin sebebi tum teenagelerin seyrettigi kanallardan birinde; disney kanalinda calisiyor olmasidir. amerikali kucuk kizlardan baska hayrani yok zaten, yani tum amerikayi kasip kavuruyor ama kucukler sayesinde. hannah montanada sarkici olan ama kisligini gizleyen bir lise ogrencisini oynuyor ki su an populer kulturde genclerin ozendigi en buyuk seyler; unlu olmak sarkici olmak vs... icine de lise dramasi koyunca, ve bizim normalde gulmeyecegimiz ama kucuk kizlarin erkeklerin hoslanacagi seyleri ekleyince basari formulu oluyor tabii ki. ayni sekilde verdigi konserin 3d filmi gisede bir numara su an tum amerikada. gencler uzerinde bu kadar etkili yani. tabi dogal olarak kizimiz buyudugu icin myspace'e koydugu dudak buzmeli kiz opmeli fotoraflari da ortaya cikti. tipik. en azindan britneynin kardesi gibi 16sinda hamile olmuyor. o da bi basari.
 • 2008 oscar töreni öncesinde kırmızı valentino kıyafetiyle kameralara poz veren genç
 • milliyet internet gazetesi gün aşırı verdiği pozların ne kadar kötü olduğunu, bu yaştaki birisinin bunu yapmaktan dolayı utanması gerektiğini, hiç yakışmadığını, zaten kendisinin de utandığını, hugh hefner'in gel zevcem ol dediğini belirttiği bu sübyan kızın onlarca yarı çıplak fotoğrafı aynı gazetede manşetten veriliyor. acaba çocuk pornosu dedikleri bu değil mi diye düşünmüyor değil insan? türkiye'nin en çok okunan internet gazetesinde 16 yaşındaki bir kızın yarı çıplak fotoğrafları.
 • son günlerde iç çamaşırlı yeni fotoğrafları ortaya çıkmış bunun
 • jonas brothers'ın nick olanıyla iki yıl beraber olduğunu açıklamış ve konuyla ilgili verebildiği kadar roportaj vermiş olan insan. işin komiği kendisi şarkılar yazıp, "ühühü onun için saç rengimi değiştirdim!" şeklinde konuşurken, nick kişisinin gıkını çıkarmamasıdır.
 • bu aralar kendinden yaşça büyük eski bir iç çamaşırı modeliyle beraberdir kendileri
 • nick jonas'la uzun bir süre çıkmış , ayrıldıktan sonrada onun için yazdığını söylediği bir şarkı çıkarmış ve bir konserinde nick jonas için senden hala nefret ediyorum diye bağırmıştır. nick jonas kendisi için sorry adlı süper ötesi şarkıyı yazdıktan sonra da 7 things adlı şarkıyla geri cevap vermiştir.şu durumdan anladığım kadarıyla birbirlerini hala sevmekte fakat ayrıldıkları ve aşırı inat oldukları için tekrar birleşememektedirler. hatta bu yüzden (nick ve miley birbirlerine çok yakın olup daha çok üzülmesinler diye) joe jonas la iyi giden arkadaşlıklarını da bozmuşlardır(sadece arkadaş ölye başka bi anlam yok).nick selena'yla çıkıyo olmasa geri dönsünler birbirlerine diyicem ama diyemiyorum selena da çok iyi bi kıza benziyo o da üzülür dönseler... kafam karıştı sonra düzeltirim bu yazıyı..
 • 81. oscar töreninde yine ilginç bir kıyafetle boy göstermiş entertainment channel muhabirinin deyimiyle "big celebrity"