• siyaset müthiş bir şey değil mi lan. istediğini söylüyorsun ama yapmak zorunda değilsin. bol keseden salla gitsin aq, sanki git mi diyecekler. bende yarın amerika'ya girecem devlet baba. bakalım yani allah büyük *
  • hodri meydan. hatta mavi marmara ile git.
  • beni milletten sayarsa, ben isterim şahsen. önden buyursun. filistin bayrağı sallayıp, şehadet şerbeti içmek için sabırsızlıkla, devlet beyin öne düşmesini bekleyen mücahitlere de yol göstermiş olur.
  • adam yıllarca hakaret ettiği ve en ağır sözler söylediği kişinin bir numaralı. destekleyicisi, savunucusu ve onun bir nevi parti sözcüsü oldu. emeklilerin maaşları artırılmalı, seyyanen zam verilmeli diye konuşma yaptı lakin ertesi gün emeklilere seyyanen artış yapılması için mecliste verilen önergeye hayır oyu vererek emeklilerin karşısına geçti. her an sözünden dönüp bugün söylediği lafın yarın tersini yapabilecek biri. o nedenle eğer birşey söylerse onun tersini doğru olarak düşünüp kabul edin. sadece allah bir derse inanın o doğrudur. gerisinin yalan olma ihtimali yüksektir.
    tanım: bu bir yalan ve millete gaz vermek için söylenmiş kolpa bir sözdür.
  • "seni yuce divana gondermezsem namerdim" demis birinin beyani.

yani yarin obur gun, israil saflarinda arka cephede gorebiliriz kendisini
  • (bkz: ziyaaaa)

1) sayıca sizden çoklar, 5 kişi 1 kişiye geleneğine uygun değil.
    2) abd'den ses yok, onlardan icazet almadan şurdan şuraya gidemeyeceklerin kimler olduğu biliniyor.
    3) gelir yok, yolunu bulduğu anda bırak ırmağı, akışını okutanlar için çok anlamsız bir çaba.
  • şimdi ben istiyorum dersem , o da bana ben seni milletten saymıyorum diyecek.
    kısır siyasi tartışma hamasetin dibi iğrenç.
  • ben milletim.

gitmeni istiyorum.hadi bakalım varmı o göt.hatta giderken yanına uzunu'da almayı unutma.!!
  • (bkz: mesela yani)
hesabın var mı? giriş yap