• edit0: seviyorum bu sözlüğü böyle boş adamları ifşa edecek 20-30 yazar çıktığında direkt uçuruluyor böyle pislikler. ilginiz alakanız için teşekkürler sözlük.

uzun süredir ekşi sözlük'te pek aktif değildim. kendi kullanıcı adımın altında hiç tanımadığım bu yazarın psikopatça küfürlerini gördüm. beni nerden bulmuş neden küfretmiş onu da anlayabilmiş değilim. başka yazarlara da benzer küfürler etmiş. diğer entrylerini de inceleyince sapık bir birey olduğunu anlamak pekte zor olmuyor. her entry si sapıkça ve aptalca.kıbrıs barış harekatını da küçümsemiş bir vatan haini.

edit: küfürlü paylaşımını sözlük yönetimi silmiş başlığımdan. küfür edilen herkes aynı şekilde şikayette bulunursa ve bu başlık yeterli ilgiyi görürse leyla olacak yazar.

edit2: nickinin anlamı bile küfürlüymüş zaten. sol framede şöyle birinin isminin olması bile sözlük adına bir ayıp. neyse çok yakında leyla olacak zaten.
  • evet onca söylediğim şeyden sadece "vatan haini" kısmına takılmış, kafa bu kadar basıyor. sanırım kendisi pek bir vatan sever! buraya kadar her şey tamam diyor. ayrıca benimle tecavüzcüleri benzetmek nasıl bir akıl işleyişi, düşünüş biçimi ..bu da ayrı bir olay. sanırım şizofren. yazık..

bu başlığın altında şuna cevap vermesi gerekiyor. neden küfrediyor olur olmadık insanlara? sanırım klavyeden yazınca bunun hukuksal bir bedeli olmadığını düşünüyor.
  • insan hayret ediyor ki üzerine küfür ettiği insanları suçlu çıkarmış ve "kafa yapısı"ndan falan bahsetmiş. breh breh ...
  • kullanıcı adının anlamı 'ananın a**na k*yayım' olan ekşi sözlük yazarı.
    edit. kullanıcı adı kürtçe
  • şöyle bir inceledim ve kanaatimce haklı bulduğum kampanya. sözlük yetkilileri görevlerini yapacaklardır. kolay gelsin.

ayrıca; küfür ifade özgürlüğü kapsamında değildir.
  • kufur normal hayatta hepimizin kullandigi birsey. ama her dusuncegi kufurle ifade etmek bir sorun ve bu sorunu umarim cozer sozluk yonetimi.
  • up+
  • abicim küfür edilir de bir üslubu var. ben böyle küfür edeni ilk defa görüyorum ahahaha
  • sözlük yönetiminin duyarsız kalmayacağını ümit ediyor, uçurulmasından yana olduğumu bildiriyorum.
hesabın var mı? giriş yap