• cryptonight temelli kripto paraları kazabileceğiniz havuzları bulunan mining sitesi.

bytecoin dışında monera, fantomcoin, quazarcoin, darknote, monetaverde, aeoncoin,dashcoin ve infinium-8kazılabiliyor. günlük olarak hanginin ne kadar kazacağı ile ilgili hesaplayıcısı var.

misal bugün 1kh/s ile quazarcoin kazdığınızda saatlik 0.0001 btc kazandırıyor. saatlik 0,02 dolar yani. ancak 1000-1500 tl'lik ekran kartları bile 200-250 h/s yi görüyor.

https://goo.gl/lgpia8
  • genel olarak tüm hack tarzı şeyler virüs uyarısı yaptığından dolayı bunun virüs mi değil mi bilmiyorum. ancak çok sayıda kullanıcısı var. eskiden mining çok karlı değildi ancak şu an bitcoinin abartı rakamlara gelmesiyle 10 senelik bilgisayarım bile 15 tl civarında para toplayabiliyor.

applicationı çalıştırdıktan sonra hızınıza bakıp sitedeki calculator kısmından ne getiri elde edebileceğinizi görebiliyorsunuz. (gpu + cpu oluyor hızınız.)

denemek isterseniz referallı linkimi koydum. buradan üye olup application'ı indirebilirsiniz. https://minergate.com/a/0b88c9c80c4451cf21c7137a

veya minergate.com yazın girin browsera :)
  • yaklaşık 1 haftalık deneyimimden sonra hakkında fikir sahibi olduğum mining pool platformu.

elimdeki fazladan bilgisayarları sisteme sokarak 7/24 çalıştırıyorum ve monero (xmr) için ortalama 900h/s hızım var. ilk 4 gün zcash kazarak, sonrasında daha karlı olduğunu görerek 3 gün de monero kazarak 1 haftayı tamamladım. şu andaki kurlarla 14.6 dolar confirmed balance sahibiyim. zcash kısmını cüzdana da çektim hiç sıkıntı yok.

kullanımı gayet basit, grafik arabirimi var. tabi console minerlara göre belli bir miktar kaynak arabirime gidiyor fakat uzaktaki bilgisayarları teamviewer la kontrol etme lüksü için değer. android uygulaması da mevcut. anlık hıznızı, toplam çalışan bilgisayarları ve para karşılığını görebiliyorsunuz.

ayrıca cloud mining hizmeti de veriyor. ve roi 1yıl civarında. böyle olması açıkçası daha güven verdi. sonuçta daha gerçekçi bir senaryo. kimse kimseye bedavadan hash power vermez.

refli linkten nefret ederim o yüzden vermiyorum. isteyen yazsın girsin, üye olsun, denesin.

ilk başta sistemin gücüne de bağlı olarak balance 3-4- gün 0'da kalacaktır. ilgili block bulununcaya kadar hesaba geçmiyor çünkü. endişelenmeye gerek yok.

yeşille yardım edebilirim. optimizasyon için bir çok deneme yanılma yaptım çünkü :)
  • (bkz: kryptex)
  • iki günde 0.0015 xmr çıkartabildim. aslında biraz az ama oturduğum yerde herhangi bir emek sarfetmeden daha fazla kazanmak da olmazdı. uygulaması çok basit ve kolay. uzun vadede bedavadan güzel coinler kazanabilirsiniz.

referans linki
  • --- spoiler ---

dear miners! enjoy free monero xmr mining from 25 december till 3 january.
    may your holidays be filled with lots of love, happiness and mining!

--- spoiler ---

anlamadım yani boşamı kazıyorum şu anda?
  • biraz okuyan araştıran insanın kullanmaması gereken yer. reddit' e bir bakın görün neymiş.
    (bkz: scam)
  • (bkz: sikem)
  • sayesinde evde yatan bilgisayarlarla kolaylıkla monero kazıp her ay rakı paramı çıkardığım platform. scam değil en azından şu an için değil zira sorunsuz bir şekilde coinlerimi binance hesabıma aktarabiliyorum.
    mining olayını program kurabilecek herkesin yapıp ufak tefek coin kazanmasını sağlıyor, kurduktan sonra elinizdeki donanımın üretebileceği en verimli coin'i gösteriyor.
    refli linki: minergate.com
  • bir computta değildir. bu minergate ile hiç uğraşmayın. çok daha kazançlı olan computta'yı deneyin derim. hem cpu ve gpu kullanarak mine etmenizi sağlıyor. gücünün ayarlanabilir olması nedeniyle o arkada çalışırken bilgisayarınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. computta'nın içindeki benchmark'ı sayesinde de günlük, aylık ve yıllık ortalama ne kadar kazanabileceğinizi de öğrenebiliyorsunuz. hatta smart mining sayesinde bilgisayarın belli bir süre idle kalmasından sonra kullanılacak cpu ve gpu yüzdesini belirleyebilirsiniz. ben gayet memnunum.
hesabın var mı? giriş yap