• ekşi sözlük'te bir sürrealist, yazar. bir anda keşfediverdim kendisini. hoşgeldin.
  • üsten ve itici bir üslubu olabilen sözlük yazarı.
  • adam bana mesaj atmış, ben de ona mesaj attım. o yine attı, ben de yine attım. benle tanışmak, dost olmak istiyormuş. ya ben daha fazlasını da olmak istiyorsam? bence çok ilginç bir insan. sonra ben bunu baştan çıkarmaya çalıştım, herifi bildiğin ayartıyorum yani. sonra "ee biz dost olsaydık" ayaklarına yatmaya başladı. halbuki yatsak gayet güzel olabilirdi bence. beni hayal alemine daldırdı.

allah belasını versin! ama iyi adamdır vesselam.
  • fazlasıyla itici bir yazar kardeşimizdir. üslubunu düzeltmesi gerektiğini düşünüyorum. bütün entry'lerini açıp da okumadım, o kadar işsiz değilim, ama sigara içenlere karşı kullandığı tabirler çok çocukça. eminim ki kendisi burada dışarıda entel görünmeye çalışan, sözlük bünyesinde özüne dönen birisidir. özü buysa da yakınlarına sabır diliyorum.

sigara içenlere gerizekalı demek nedir abi? sen içmiyorsun diye onlar gerizekalı mı? iyi tamam. ben iphone kullanıyorum. blackberry, samsung ve nokia cihazlarını kullanan herkes gerizekalı o zaman. ya da ben tercümanlık okuyorum. mühendisler, doktorlar, avukatlar... alayı mal la bunların. her şeyin doğrusunu ben yapıyorum amk.
  • adam gecenin şu saatinde bana mesaj attı, ama ben ona cevab veremedim. vay amınisi gizemli kişilik.
  • nick altini senlendirmek isteyen sakaci biri.
  • bana bunları yazmış ne yapmam lazım bilemedim :

arkadaşım yalan söyleyemem. dallamaysan dallamasındır. yalan mı söyleyelim armut? küçük beyninle ürettiğin fikirleri kendine sakla. bir daha da özel mesaj yoluyla bana küfretme. tamam mı? beyinsiz...

ps:sorun şuki kendisine hiç mesaj atmadım.
  • daha iki gun once sozlukte,

"sevmedigimiz kisilere hakaret etmeyelim, gotumuze girmesin. mal demeyelim, gerizekali demeyelim. eger kotu sozler soylememiz lazimsa itici diyelim, pek hoslanmadigim birisi diyelim. ama elimizden geldigince kotu sozler soylemeyelim. tisikkirlir ifindim ^^"

minvalinde seyler soylerken, bugun -canina tak etmis olacak- sozlukculeri hakaret yagmuruna tutan suser. bir derdi sikintisi var zahir, anlatsa keske. :/ ^^
  • (bkz: bu yazara mesaj yollanamıyor)
    halbüse srpski film hakkındaki çekincelerinin ne kadar boş olduğu konusunda harika fikirler verecektim kendisine.
    evet film iğrenç, rahatsız edici, hede hödö... ama ne olursa olsun izlemeyen kaybeder, bu kadar net. bir kere olsun kırın zincirlerinizi ve kendinizi şu muhteşem senaryonun kollarına bırakın. bazı olayların aslında iğrençlikten çok daha derin boyutları olabileceğini görün.
    eyyorlamam bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap