38 entry daha
  • valla benim kuzenlerim, kardeşim falan daha güzel. ha adayların fizikleri güzeldir belki bişe diyemem de. gerçi kuzenlerden biri 1.82'ydi en son. çoçuk ondan sonra boyunu söylemedi. neyle kapattı uzamayı bilemiyoruz. düğününde babet giymişti.. bunun kardeşi de 1.75'di. takipçileri bile daha fazla.. amann, boş işler.
  • (bkz: elit kesimin çocuklara koyduğu sikimsonik isimler)

nedir arkadaş bu isimler yattığın ranza aşkına. bu isimlerin olduğu hatunların kaç tanesi anadolu'nun herhangi bir köyünden çıkmıştır acaba? güzelim memleketin pürüzsüz güzellikte ne kızları var oysa, üstelik isimleri tanıdık.
  • 12 numara alır. fotolarda kötü çıkan gerçekte aklını alan kız havası var bunda.

edit: biraz daha inceledim de* 16 numara nursena da fena değilmiş.
  • kusura bakmasinlar ama bu yarismanin adinin artio miss ugly olarak degismesi lazim. bu ne arkadas. gozum kanadi adaylara bakarken. 20 ve 11 numara idare eder digerleri idare bile edemiyor.
  • itü 2 kız çıkartarak şaşırtmıştır.
  • bursa görükle'de 5 dakika yolda yürüyün bu kızlardan daha güzel en az 20 kız görürsünüz. bu ne anlamadım ya ben güzellik nedir bilmiyorum ya da bunlar güzel değil.
  • yine bir tanesi bile güzel değil. genetiğimizi suçlayacağım ama yarışmanın 90lar ve 2000lerin ilk yarısı versiyonundan çıkanları biliyoruz, hala bu katılanlardan güzeller. bence seçim kriterlerinde bir sıkıntı var.
  • ankara pavyon güzeli seçilecek tipler var len orada. bir tane bile asil bir kız göremedim. (bkz: büşra develi)gibi
  • kadıköy beşiktaş bebek sahilde rastgele 10 kız seçsem şunların yarınsından güzel çıkar. finalistlerin çoğu instagram takipçi satın almış. enteresan.
  • 16-nursena özcanlı'nın net favori olduğu güzellik yarışması. doğal ve saf güzellik, yüzyılın yeni trendi. renkli gözlü, şişirilmiş güzellikler artık para etmiyor.
211 entry daha
hesabın var mı? giriş yap