• middle fingers adli parcalariyla cikis yapan yeni bir indie-electronic grup.
  • kötü şarkıları bir elin parmak sayısını geçmeyen grup. kafanız güzel değilken güzel bir kulaklıkla dünyadan izole bir şekilde dinlerseniz ne içtim lan ben ne oluyor bana dersiniz. eğer kafanız güzelken güzel bir kulaklıkla dünyadan izole bir şekilde dinlerseniz de hangi galaksideyim lan ben şu an dersiniz.

aşağıdakiler favori 5 şarkım düşükten yükseğe. düşük başlayıp yükselmek için bu sırayla, yüksek başlayıp düşmek için listeyi tersten dinlemelisiniz.

(bkz: dizzy)
    (bkz: bottom of the deep see blue)
    (bkz: sing to me)
    (bkz: twisted)
    (bkz: everybody gets high)

not: araba kullanırken müzikle gaza gelen biriyseniz everybody gets high adlı başyapıtı arabada dinlemeyiniz*

edit: yukarıda bir yazarın dediği gibi ışıktan izole bir ortamda dinlenmesi gereken gruptur.
  • 2017'nin sonunda yayınladıkları akustik ep'leri skeletons 1 ve 2'den sonra şarkıların tam gaz yeniden loner albümü ile toplanmasıyla patlayan austin, teksas çıkışlı iki.

eğer loner albümü yayınlanmasaydı çoğu kişinin kafasında dark, emo, eko manyağı, depresif ama agresif bir grup olarak kalacaktı -bunda bir sorun yok - ki bunun ötesinde olduklarını göstermeleri muazzam oldu.

albümü bir kategoriye sokmak çok zor; sen de electro-rock, ben diyeyim synth-pop, oldukça dark, araya sıkıştırılmış hip-hop..vs. eskiden gruplar albümler arasında bile farklı tarzlara yönelmezken şimdilerde artık sınırlar kalktı.

k.flay, sir sly ve two feet ile güzel gidiyor. iyi uçuşlar.
  • latince : göndermek
    (bkz: mission)
    (bkz: misyon)
    (bkz: misyoner)
  • popta kal, herkese oyna, beni mutlu et aralarinda bir fark goremiyorum. teksasli bandler hic uzmuyor.
  • ışıktan izole bir yerde, sesi yalıtma kalitesi yüksek, güçlü basslara sahip kulaklıkla dinlenildiğinde kafayı bulma etkisi yapan şarkılar üreten özgün grup. hangi şarkılarını öveceğimi bilemiyorum, ama hoşlanmadığım tek şarkısının kdv olduğunu söyleyebilirim.
  • bottom of the deep blue sea adlı parçalarını loop a aldığım güzel grup.
hesabın var mı? giriş yap