şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dün* verilen siparişi bugün* elime ulaştırarak güven veren firma.
 • hızlı ve güvenilir... iki kere alışveriş yaptım sorun yaşamadım. takip edilirse bayaa indirimli alışverişler yakalanabilir...
 • saat 11 sularında verdiğim telefon kılıfı siparişimi 16:30'da kargoya veren şirket. başarılı. kapıda ödeme vs. gibi birçok ödeme seçeneği de mevcut.
 • (bkz: #49652810)

  bundan sonra benden ekmek yemeleri zor firma.

  daha önceki yazılan entrylere kanıp telefon kılıfı aldım, istanbul içine 24 saatte hala teslimat yapılamadı.

  aras kargo gibi yarak kürek bir firma ile çalıştıkları sürece alış veriş yapılmaz.
  zaten önceki yazılanlar da hep reklam tadında. ayrıca yüksek ihtimal bu entry de gg diye silinir çünkü adamlar ekşi'ye sponsor muymuş neymiş.

  edit: şirket gayet çözüm odaklı çıktı. yardımcı oldular sağolsunlar. ama aras kargo fıs çıktı...

  edit 2: perşembe verdiğim siparişi istanbuldan kargoya vererek ancak -yüksek ihtimal- pazartesi teslim alabileceğim firma.
  kendileri çözüm odaklı olabilirler; ancak sonuçta ortada bir mağduriyet söz konusu.
  kargo firması eğer sizin adınıza zarar veriyorsa bunu kompanse edebilecek yaptırımınız olmalı.
  lan baya sinirleniyorum arkadaş... kadıköy'den telefon kılıfının topkapı'ya gelmesi kaç gün sürer lan???
 • verilen siparişteki kargo şirketinden kaynaklanan problem üzerine bana indirim çeki hediye eden firma.
  sağolsunlar.

  bir de sözlük dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ulaşıp kendileri adına üzerlerine düşeni yapmaya çalıştılar.

  ama tabi bu aras kargonun sorumsuzluğunu, işgüzarlığını değiştirmiyor.
 • valla o kadar bok attıktan sonra bana lafımı baya yediren firma.

  şöyle ki; kendilerinden 2 adet kılıf, 1 adet external batarya, 1 adet de sırt çantası aldım.
  aynı gün teslim edildi. ürünler gerçekten aşırı kaliteli, aranıldığı zaman inanılmaz güzel yaklaşımlılar.

  ayrıca sürekli de indirim kodu falan ile gönlümüzü de aldılar.

  bence telefon yahut elektronik aksesuarı alınacak ise kesinlikle buradan alınmalı...
 • geçen senelerde iphone 5 için almış olduğum spigen neo hybrid kılıfta bir sebepten değişim talep ettiğimde, bazı siteler gibi sorun çıkarmayı bir kenara bırakın, her türlü yardımı göstermiş alışveriş sitesidir. ayrıca görüştüğüm kişinin düzgün türkçe konuşması da kendilerine artı puan olarak yazılmıştır. bazı ürünlerde fiyatlar yüksek görünüyor ama sürekli takip edilirse bir şekilde indirim kampanyası yakalanıyor. illa ki birileri para kazanacaksa işini hakkıyla yapanlar kazansın diyerek tavsiye ederim.
 • bu kadar övgüye mazhar olduysa kesin denemek lazım dedim ve denedim. 29 nisan çarşamba akşamı mesai bitiş saatinden sonra verdiğim sipariş şuan halen elimde değil. araya 1 mayıs girdi, o günü atladık. lakin bir cumartesi sabahı vardı arada ona ne oldu ? yalan... pazartesi vardı aslanlar gibi koca gün geldi mi ? hayır...
  ürünü bir akrabama doğum günü hediyesi olarak almıştım. pek birşey kalmadı, 362 gün sonra veririm nasipse.
  suçlu monofe mi ? hayır, ama kargo firması ürünlerimi bu kadar savsaklıyor, ticaretime böylesi balta vuruyorsa o kargo şubesi ile müşteriyi muhatap etmez, bizzat kendim yaparım gerekeni.
 • nasıl bu kadar övgü almış olduğunu anlamadığım, gözümde müşteri memnuniyeti sıfır olan alışveriş sitesi.

  yaklaşık bir ay önce hepsiburada.com üzerinden monofenin sattığı telefon ekran koruyucu aldım (kutu içeriği 2 adet ön koruyucu bir adet arka koruyucu). tam 12 gün geçmesine rağmen ürün hala hazırlanıyor yazıyordu. hepsiburada'ya mesaj attım, ürünü hemen göndereceklerini, teknik bir arıza olduğunu ilettiler. sonra ürün kargoya verildi ve 4-5 gün sonra elime geçti.

  ürünün kutusu deforme haldeydi, yani açılmıştı. içini açtığımda sadece 2 ön koruyucu olduğunu gördüm. arka koruyucu yoktu (bu arada telefonum s6 edge plus) . hemen hepsiburada'ya durumu ilettim. eksik aksesuar bildirimi yapıldığını monofe nin 7-10 gün içerisinde eksik parçayı iletmemesi durumunda tekrar iletişim kurmamı istediler.

  tabiki ne oldu? monofe göndermedi. tekrar hepsiburadaya yazdım. mesaj olarak gelen cevapta, monofe nin ürünü tam paket halde aldığını, bu yüzden de arka kapağın gönderilemeyeceğini, eğer kullanmadıysam ürünü iade edebileceğimi ilettiler.

  size tüm paket olarak geliyorsa bana nasıl eksik geliyor onu anlamadım.

  anlayacağınız, uzak durulması gereken, eksik ve kutusu deforme ürün satan bir firmadır monofe.
 • aksesuarlar, akıllı nesnelerde içerik bakımından türkiye standartlarının oldukça üstünde bir mağaza burası. tedarik edemedikleri bir ürün için birebir çözüm önerdiler, gün içerisinde benden bile fazla ilgilenerek mahcubiyetlerini uzaktan bile olsa oldukça şık bir şekilde çözüme ulaştırarak belli ettiler. tüm bunların üzerine gerçekten çok paralar verdiğimiz cihazlarımız için koruma, ekstra özellikler ve pratik çözümler için umarım hep bizlerle olur ve elektroniklerini seven insanlara faydalı olmaya devam ederler.