• konuşurken lafın lafı şahane bir biçimde açtığı ama hiçbir zaman içi boş muhabbetlere evrilmediği nazik ve bilgili yazar kişisi. ufuk açıcı fikirleri çok kıymetli, yolunda gitmeyen durumlar için de sağduyusuna güvenmesi gerektiğini unutmamalı. çünkü daha keşfedeceği ve keyfini süreceği çok şey var, içinde bir zerreden ibaret olduğumuz koskoca uzaya rağmen.
  • kendisinin sözlükteki varlığından haberdar olunca son zamanlarda hepten karakum çölüne dönüşmüş olan sözlüğü yeniden anlamlı bulmamı sağlamış yazardır. zarafet kadına da erkeğe de en çok yakışan nitelik bence.
    kediler, tilkiler, baykuşlar, kargalar ve king crimson konusunda da duygularımız ortak.
  • müziksever bir suser. baktım kendisini selamlayan olmamış işgüzarlık edip ben yapayım dedim.*

eh nickaltıma yaptığı nazire ve kibarlığı üzerine eklemem gerekir ki kendisi ayrıca brand new badim olmuştur*
  • yazdığım çoğu entryi olmamış diye hiç acımadan sildiren; çok değerli, sabır küpü evet sabır küpü badim.*
    kendimi çok kötü hissedip, nasıl böyle bir hata yaptım dediğim anda; farzet ki taşa takılıp düştün, yola mı küseceksin diyerek beni o buhrandan çıkaran kendime gelmemi sağlayan güzeller güzeli insandır.
    dinle dediği şarkılardan vazgeçilemeyecek kadar müthiş bir müzik zevkine sahiptir. film tavsiyeleri de bir o kadar iyidir, tavsiye ettiği filmler izlenesidir.
    aylar önce sildirdiği entrylerden sonra şimdi oldu, sonbahar da yazarsın deyip; bugün yazar olduğumu söylediğimde demiştim diyerek sevincime ortak olandır.
  • bazen despot ve net, kalanında ise eğlenceli, tuhaf, havalı ki$i.
    gördüğüm en medeni insanlardan. olur da ilerde parti kurarsa gönlüm kendisinde. hatta, bir büyük felaket ihtimaliyle onu klonlamayı düşünmeliyiz. zaten bir felaket olsa, iki tekerlekli olana atlayıp bir tür kurtarıcıya da dönüşebilir. p.s.: achievementlarının birazını açtım ve okuyucuyu aydınlatayım dedim.*hep gerçekleşecek hikayelerde kendisini bulması dileği ile...

sevdiği şarkılardan birini bırakıyorum buraya: crimson king
  • bir üstteki entryde yazılanlardan sonra yeryüzünde hiçbir şey yolunda gitmedi... yavaştan şuna dönüşme vakti geldi diye düşündüğüm yazar.
hesabın var mı? giriş yap