• örnek1:
    hayvan just sent you a nudge!
    ...
    hayvan says:
    abi bak bi patch buldum istedigin kadar titresim atabiliyosun

örnek2:
    hayvan writes:
    (mouse ile çizilmis yarak resmi)
    hayvan writes:
    (mouse ile çizilmis top resmi)
    hayvan writes:
    (mouse ile çizilmis top resmi + ortasinda adiniz yazmakta)
    ...

örnek3:
    hayvan winks:
    play "laugh"
    hayvan winks:
    play "sexy kiss"
    hayvan winks:
    play "crying"
    hayvan winks:
    play "hede hödö"
    ...
    hayvan says:
    abi bu göz kirpmalar manyak yaaa çok sevdim

örnek4:
    hayvan says:
    -nah (emoticon olarak nah çikar)
    hayvan says:
    -y1-y2-y2-y2-y3 (emoticonlarla çizilmis yarak)
    ...

eeeh eytere bea

burdan hayvani kinamiyorum çünkü zamaninda bende yaptim bu olaylari ama geçici heves bunlar. yeterki karsinizdaki kisiyi iyi seçin yoksa insanlari messenger dan sogutursunuz aman diyeyim...
  • musluamca@hotmail.com says:
    selam
    musluamca@hotmail.com says:
    sohbet etmeye ne dersin
    sizi tanıyabilirmiyim

musluamca@hotmail.com is inviting you to start viewing webcam. do you want to accept (alt+c) or decline (alt+d) the invitation?

musluamca@hotmail.com has canceled the invitation to start viewing webcam.

musluamca@hotmail.com is inviting you to start a video conversation. do you want to accept (alt+c) or decline (alt+d) the invitation?

musluamca@hotmail.com has canceled the invitation to start a video conversation.

çok ilginçsiniz
    konuşmak isyemiyorsunuz
    neden
    acaba
    ben insanlarla kanuşup tanışmak istrim
    ve bu çaok güzel bişey
    ve siz ilginç bayan bunu sizede tavsiye ederim
    lütfen yalnış anlamayın

musluamca@hotmail.com just sent you a nudge!

kalbimi kırmayın bi kelime konuşun
    isminiz suskun burcu olsun
    eeeeeee hiç bi kelime bile etmedin

musluamca@hotmail.com is inviting you to start viewing webcam. do you want to accept (alt+c) or decline (alt+d) the invitation?

musluamca@hotmail.com just sent you a nudge!

musluamca@hotmail.com winks:

play "heart"
    musluamca@hotmail.com winks:

play "heart"
    musluamca@hotmail.com sends:

musluamca@hotmail.com sends:

you have failed to receive file "alaattin_geykcii_171733974652.xml" from musluamca@hotmail.com.

musluamca@hotmail.com has canceled the invitation to start viewing webcam.

you have failed to receive file "raci[1].jpg" from musluamca@hotmail.com.
  • sadece ogle yemegi yiyebilmek.
  • konuşma penceresinde kullanılan yanar dönerli karakter zımbırtıları.hani hep mi geyik yapıyorsun kardeşim arada duzgun bi'şey konuşacak olsan o "e" harfi zıplar "d" harfi göbek atarken ben ne diye ciddiye alayım seni.o programı çıkartan zihniyetten tiksiniyor,oynaşmayan msn istiyoruz.
  • msn kullanici listemi her gordugumde kendimi sirkteymis gibi hissediyorum.
  • iki saat konustuktan sonra bir "iyi geceler" demeden cikan dallamalardir. hepsini fak yu!

edit: kotuleyene kadar "iyi geceler" dileyin. insanliktan nasibinizi alin. hayir biriniz de listemde olsaniz "neyse" diyecegim.

"cok kotu butonu dedigin tek disi kalmis canavar"
  • bunu yapan arkadaslarima saygim var elbet ama:

konusma penceremde oynasip duran harflerden hic hoslanmiyorum. mesela o ile k harfi yan yana gelince (ok) yesil mesil oynak bir hal alsin diye ayarlama yapiyorlar. kari bana "yok" yaziyor, o ile k oynak oynak. onlara bakmaktan konustugumuz seyi unutuyorum. sayfanin tamami oynuyor, kivir kivir birseyler. boyk.
  • apaydınlık renkleri, yapay olmaktan öteye gidemeyen zoraki şıklığı. bir iletişim aracı olmasına rağmen işlevinden çok aksesuarlarına önem vermesi. çılgın, abartı sımayleyler. pratik tak-çıkart avatar olayı. bizi gerizekalı yerine koymalarından kıllandığım böyle cöö yapan, nanik yapan saçmasapan winkler.

msn'de ben her online olduğumda karşımda konuşacak saatlerimin olduğu arkadaşlarımı değil, her gün birbirini görmekten ve selamlaşmaktan sıkılmış bir komünü görüyorum artık. icq'da ezana kadar dönen muhabbetleri, birinin arkadaş listesine girmenin mahremiyetini hatırlıyorum sonra. daha bi fena oluyorum. yuvamı yıktın, mezarımı kazdın emesen. benim olanı benden aldın emesen.
  • sizin onayiniza hiç gereksinim duymadan herhangi bir "conversation" davetini lap diye kabul etmesi ve akabinde kendinizi 20 kusur kişiyle aynı konuşma penceresinde bulmanız. burda sorunun kaynağı yarı yarıya programsa bir o kadar da arkadaşlardır diye de düşünülebilir.
  • en son yaptıkları voice clip özelliği nedeniyle gaza gelip ona buna şarkı söylememe vesile olduğu için tiksiniyorum ben bu msnden. nasıl yaptım aklım almıyor. *
hesabın var mı? giriş yap