• nazilli belediyespor'da forma giyen 1990 doğumlu forvet oyuncusu. golcülük var bu adamda. yalnız biraz zamana ihtiyacı var.
  • bu sezon 25 maçta 18 golü bulunmaktadır..
  • balıkesirspor'la anlaşmıştır.
  • 2008-2009 sezonunda kastamonuspor forması giyen futbolcu.
  • akhisar belediyespor'a transfer olarak süper lig'e dönüş yapmış eski balkesli.
  • geleneksel atv spikerlerinin ziraat kupası futbolcusu övme etkinliğinin bugünkü konuğu.
  • 90 doğumlu asıl mevkisi gizli forvet yada ikinci forvet olan adam ama o tipiyle ve oyun stiliyle en fazla gidebileceği yer trabzondur iyi ihtimalle çine gidebilir
  • kendisi çankırıspor tarihinde gördüğüm en yetenekli futbolcuydu. şimdi buralarda görünce insan ister istemez mutlu oluyor.
  • yetenekli, 500.000 euro değerindeki futbolcu.
  • nazillisporu 3 ligte nerdeyse tek başına şampiyon yapıp 2 lige yükselmesini sağlayan futbolcu.o zamanlar staddan canlı izledigimde 2 lig için bile fazla bir futbolcu olduğunu soylerdim. balıkesir spora satildığında çok uzulmustum ki haklı çıktım , 3 seneden beri nazilli vasat bir takıma dönüştü. süper ligte iş yapar mugdat ancak gordugum kadarıyla üzerine fazla birşey koyamamis. açık alanda izlediğim en hızlı ve teknik oyunculardan, futbol zekası umutu falan 5 e katlar. ancak devamlılık sorunu var. çok hızlı olasına rağmen kondisyon sorunu var.hala bu eksikliklerini giderememis. yoksa hız , pas , ve takım oyununda yetenekli. nazillispor taraftarı tarafından unutulmadın mugdat, daha iyi yerlere gelirsi umarim.keşke devre arasında burak yerine mugdati alabilseydik, en az burak kadar hızlı, ve son vuruşuda buraktan iyi .
hesabın var mı? giriş yap