• - mercan haftaya prova aldık abi
    - hangi gün?
    - çarşamba abi
    - kaçta?
    - 8-10 arası turkuazda
    - tamam

bir hafta sonra...

- mercan yarın prova var abi unutma..
    - aaa sahi yaaa..di mi..tamamdır..kaçta?
    - 8-10 arası turkuazda
    - tamam

ertesi gün

-mercan bugün prova var abi biliyosun di mi?
    - hadi yav..kaçta?
    - 8-10 arası turkuazda
    - tamam

aynı gün saat 8. grubun* diğer üyeleri stüdyoda mercanı beklemektedir.

hakan: abi arasak mı şu herifi?
    ben: ben aramam abi. yüz kere söyledim herife. utanıyorum artık
    hakan: ara hadi ara
    ben: tamam ulan arıyorum

telefon konuşması:

dıııııııt...dııııııııt.dıııııııııt....mmmmppppphhhhaallooooğğ
    -mercan meraba abi
    -mmphhppffaallooğğ
    - abi nerdesin?
    - yauğğğ..uyuyaağğğkaağğğllmışımmmppff
    -ben hakan'ı veriyim sen onla konuş o zaman abi (grrrrrr)

bir kere bile provaya, soundcheck'e, konsere vaktinde gelmemiş bir insandır kendisi. gözlerinden öpüyorum.
  • dün gece karga'da muhteşem bir konser vermiştir. tabi bu entry'i konser bittikten sonra yazmış olmam da benim eşşekliğim.
  • bir aksilik olmazsa 14 şubat'ta çıkacak olan albümünün tanıtım videosu için:

http://www.youtube.com/watch?v=gbzgosnvc_q
  • an itibariyle açık radyo'da canlı yayındadır
  • an itibariyle radyo 1'de gecenin içinden adlı programda canlı yayındadır
  • albümden su adlı şarkıyı sevgililer günü hediyesi niyetine paylaşmış. çok iyi yapmış.
    http://www.youtube.com/watch?v=mjbnpi6selu
  • müzik kariyerini the redundants adlı, tamamiyle yeditepe üniversitesi hazırlik okulu hocalarından kurulu grupta devam ettiren insan. "nasılsın?" sorusuna verdiği "şahane!" cevabı büyük filmlerden büyük replikler'e aday bir laftır. kendisi çok iyi bir basçı olmasına rağmen stüdyodaki yavşaklıkları zaman zaman sinir bozucu olabilmektedir.ayrıca keldir. (bkz: hem kel hem fodul üstelik ebleh)
  • evinizde ağırladığınızda sizi ağırladığı zaman gösterdiği misafirperverliği göstermek zorunda olduğunuz köpek dostu. bas çalarken canı acır onun..yüzünden okunur ızdırabı..dudaklarını birbirine sıkı sıkı yapıştırarak direnir o acıya..şımarması icab eden onca ortama girip çıkmış olmasına rağmen şımarmamıştır...şımaramaz..çakal olduğu kadar utangaçtır da çünkü..yaşamış olduğu onca şeyin, tanımış olduğu onca insanın sırtından yüzlerce karı götürebileceği halde -severler hatunlar böyle fantastik hikayeleri- hazinelerini sevdikleriyle paylaşır sadece.. öğretmendir..öğretir.
  • mercan kisisi cok komiktir, mesela mojoya gidilir. "murat ercan arti sekizimiz vardi bizim" deyip hem biz sekiz kisiyi hem de kapidakileri kopartir.
    ayrica cok tatlidir. sevimlilikler yapar durmadan. pek severiz kendisini.
hesabın var mı? giriş yap