şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye'de çok yeni olan youtube kanalı işletme (benim düşündüğüm bir tanım) işini yapan bir kaç yerli kanaldan tarafımca en başarılı olanı.

  youtube kanalı işletme ne lan. çok saçma oldu tanım yapıcam diye. abi bu adam işletmiyor ki amk ne işletmesi adamın kanalı oyun oynuyor bağırıyor eğleniyor gülüyor kızıyor. eee bizde onunla beraber oynuyoruz eğleniyoruz bağırmıyorum ben şahsen böğürmeli bir şekilde gülüyorum kızmakta yok mal mıyım lan.

  her neyse bomba olan yerli kanallardan biridir. oyun oynar. mandal vlogu yapar. pewdiepie tobuscus akımı varya youtube'u duman eden. heh ondan işte belki böyle anlarsınız.

  jahrein, videoyun , servet carey, burakoyunda ve adını saymadığım daha niceleri bunlar yerli oyun videosu çeken paylaşan vlog yapan bir nebze yüksek subscriber sahibi olan kanal sahipleridir muratabigf ile beraber. yükseliş hızı da çok iyidir emin adımlarla ilerliyor.kanımca en sağlam olan kanallardan biridir samimiyet had safhada.

  dünya geneline yayılmak için dünya üzerinde en yaygın olan dil olan ingilizce video tercihleri beni koparan videolarından biridir. bu videoda da meşhur mafia serisinden bir kesit var işte öyle ne biliyim.

  buyrun.

  edit : ne kadar psikopatça saçma bir dert anlatım stili oldu lan. neyse anladınız umarım. ha bu arada küfürlü tarzı için gerekli açıklamayı introsunda yapıyor bir daha konuşturtmayın beni. hop hadi.
 • alf soba kutu açılımı* videosu ile koparmış şahsiyet. işi gücü bıraktım yine daldık youtube'a arkadaş.

  unboxing
 • buradan "hexxit çek lan gavat" diye seslendiğim fedayi.
 • oyunlara benim düşündüğüme yakın tarzda bir dublaj yapan birisi. bunun dışında inceleme yaptığı oyun videoları fena değil. outlast benzeri oyunları oynarken yusuflayıp ara falan veriyor eheh

  https://www.youtube.com/watch?v=kuvy9giysau

  (bkz: #25776677)
 • - vay amanagoyin pewdiepie 25 milyon subscriber yapmış, en çok takipçisi olan 4. youtube kanalı ve sadece video oyun oynayarak la. yılda 350-400 bin dolar kazanıyomuş. e ben halihazırda hep oyun oynuyom zaten, neden para kazanmıyorum lan bu işten? dur bakiyim napıyo, komikli video thumbnailleri, komik reaksiyonlar (bunu sürekli küfür böğürerek abartiyim ki millet beğensin, recep ivedik mode), absürd mizah var ama tabi es geçicez çap belli. haah bir de sponsorluk ve reklam için iletişim bilgisi verdik mi tamamdır.

  ülkede pewdiepie çakması kalmamıştı bir tek o da tam oldu. tabii ki yine at sikine konmuş kelebek gibi oldu. bir de videolarında atatürk portresi var ki hay amına koyim ne alakaysa? buna rakip olarak rabia portreli komik videocu bekliyorum tez zamanda, yobaz gençlik cevap vermeli. ideolojisiz kendini ve hiç bir şeyi tanımlayamayan tipler sizi.

  neyse muro ekşi'deki başlığına bir entry de benden, fenomen olmaya ve kolay yoldan para kazanmaya bir adım daha yakınsın artık köftehor seni.
 • pewdiepie'a çakması olası genç.
 • hangi videolarına gülündüğünü çok merak ettiğim çocuk. gülenler burada hangi videolarına güldüğünü de yazarsa çok makbule geçer. biz de gülelim yani. bi 10 videosunu falan izledim de aşağıdaki bakkalla muhabbet etsem daha çok gülerdim. ana avrat küfür etmenin komik olduğunu düşünüyorsanız sizi etkileyebilir. yer yer recep ivedik konuşma taklitleri, yer yer iphonedo fanı olduğunu anlayabileceğimiz hareketler. bari teknolojiye atarlanan adam'ı izleyin adam çocuk değil en azından.
 • homefront revolution'a dublaj yapan youtuber.

  http://www.youtube.com/watch?v=mj_6eceefoc
 • https://www.youtube.com/watch?v=skbxozmbtmi şu videoda beni yarmış adamdır.
 • mevcut durumdan payına düşeni almış, bf3 oynarken kurduğu klan ve site için dava açılmış youtuber.

  https://www.youtube.com/watch?v=bnvgsx7pxry

  eğlenmek için oyun videoları çeken, tek derdi abone ve izlenme sayısı olan adamın başına gelen işlere bak yahu?