şükela:  tümü | bugün
 • 1987 depeche mode bas yapıtı. (hıc kasılmadan dınleyebılecegınız 4 dm albumunden bırı)
 • muhtesem depeche mode albumu. never let me down again, behind the wheel, little 15 ve strangelove bu albumdedir. altinci studyo albumudur.
 • birebir çevirirsek "piyasa için müzik"....
 • sırasıyla ele alacak olursak aşağıdaki şarkıları içeren dm albümü:

  never let me down again
  the things you said
  strangelove
  sacred
  little 15
  behind the wheel
  i want you now
  to have and to hold
  nothing
  pimpf
  agent orange
  to have and to hold (spanish taster)
  never let me down again (aggro mix)
  pleasure little treasure
 • piyasa icin olsa da super bir album
 • 2007 itibarıyla müzik piyasasının içinde olan, müzik yaptığını düşünen herkese aşağıdaki notla beraber bir kopyasının gönderilmesinin farz olduğu müthiş albüm:

  "sayın ilgili,

  eğer müzik yaptığınızı iddia ediyorsanız, tam 20 yıl önce çıkan ekteki albümü dikkatle dinleyiniz , bir müzik parçasında iyi melodinin, ustalıklı parça kurgusunun ne demek olduğunu anlayana dek tekrar tekrar çeviriniz. geçen 20 yıl içinde müziğe yeni notalar ilave edilmediğine göre piyasanın neden şu anda bu kadar ruhsuz ve kötü müzikle doldurulduğunu kendinize sorunuz. "
 • hakkında az bile yazılmış muhteşem albümdür. adı piyasa veya değil arkadaş geç bunları depeche mode müzik dünyasında müziği ve sözleriyle bir şeyler anlatmaya çalışmış ve başarmış nadir gruplardandır. muhteşem bir kimya muhteşem sözler müzik, muhteşem vokal sonuç muazzam bir grup. never let me down again ile girer albüme muhteşem konser performansları olan o harika şarkıyla girerler. dostluk vardır güzellik vardır şarkının müziğinde de sözlerinde de. sonrasında gelir güzel mi güzel the things you said ah dedirtir. yaşamışsındır büyük ihtimalle veya yaşayacaksındır bu yüzdendir depeche mode'un güzelliği zaten müzik grubu değildir onlar, onlar hayatı yansıtan bir aynadır sadece müzikle yansıtırlar. strangelove girer farkında olmazsın things you said e kaptırmışken kendini. sözleri muhteşem müziğiyle bir kez daha vurur 101 performansını dinleyenler daha da etkilenir şarkıdan yıllarca canlı sergilemezler ondan sonra da güzerler again diyişi vurur bizleri o nasıl bir again demektir dave yahu? sonrasında mı daha uçurur sacred gelir bulutlara yolculuk başlar. martin l gore adlı abimizin ne güzel sözler yazabildiğini ne aşık bir adam olduğunu gösterir yine bizlere. little 15, behind the wheel falan filan derken işte sonlara gelirsiniz yaz yaz bitmez bu arkadaş herkese farklı hissettirir herkesi iyi hissettirir. belki de hissettirmez içi burkar ama dinlemeyen çok şey kaybeder o kesin. music for the masses veya asses kimin umrunda orda gerçek bir müzik var gerçek söz var ve hayat var dinleyin dinletin. ya da dinletmeseniz mi ya ? piyasada mahvederler sonra. amaan kararsız kaldım en iyisi never let me down again açalım.
 • içe işleyen parçalara sahip, şaheser. genel olarak grubun da en iyi albümü, bir anda hareket etmeden duramaz bir haldeyken, bir saniye sonra üzüntüden ağlatabilen bir albüm.

  ı want you now adlı parça da, hakkında hiçbir şey bilmediğim 'seks' diye tabir ettiğimiz bir olma durumunu deneyimlememi sağlamış muhteşem bir eser.
hesabın var mı? giriş yap