aynı isimde "mutlu ol yeter" başlığı da var
  • 3.bölümde can'ın, hırsızlık bahsinde 1'e 1.50 veren babür'e 10 lira basacakken kendi oranının 1'e 10 verdiğini görünce 5 babür'e 5 bana basalım demesine yarım saattir gülüyorum hahahahahaha. kendi oranını duyduktan sonra ki yüz ifadesi müthişti.

bir de anlamadığım bir nokta var 2015 yılında hangi evlerde, ne şartlar altında değerlendirildiği belli olmayan bir reyting sistemiyle dizilerin ömrü belirlenir mi arkadaş ? devir internet devriyse internette izlenme oranları da katılsın bu reyting ve reklam işlerine. ben elin adamı izlemiyor diye haftada bir gülebildiğim bir işin bitmesini kaldıramıyorum. şu işe 1 sezon sabredin ya.
  • dizinin kafam çok rahat isimli bir müziği var. hani şu ıslıklı olan. heh onun orjinali şudur:

aa-shuu dekei-oo

ben dizideki versiyonun hastasıyım ama o ayrı.
  • yazık olacak dizidir.

(bkz: reyting)*
  • türk halkının pragmatik olduğunu bir kez daha gösteren dizidir. kim yapmış, kim yayınlamış, kime para kazandırır umrunda değil millet sonuca bakıyor direkt. akp seçmeni gibi. bana para gelsin de gerisi çok da sikimde felsefesi gibi.
    lan olum dizi atv'de lan atv'de. bakın bir daha yazıyorum bu dizi atv'de.
    malum şahsın bizzat kendisinin tv kanalı bu.
  • --- spoiler ---

3. bölümünde televizyondan doğru çalınan kanun eşliğinde kanun çalarmış gibi hareketler yaparak mercimek ayıklayan ev hanımı detayı şahaneydi.

--- spoiler ---
  • reytingleri 2'ye bile çıkamayan dizi.

13 bölümü görebilirse büyük iş başarır. :/

yıllar sonra gelen edit: göremedi.
  • hector salamanca'sı ile yarmış dizidir. aha bu da kendisi http://i.imgur.com/oknubyv.jpg

ayrıca kahvede can sabır için illallah çekerken birden herkesin el açıp dua moduna girmesi efsoydu.
  • 1. cok uzun dizi.
    2. hakkinda yayindan kaldirilacak soylentisi bile yok ama eksiciler her hafta rating hesabi yapiyor.
    3. yerli dizi yersiz uzun.
    4. babur...
    5. cok uzun dizi.
    6. bu ratinglerle olmaz. niye... ben eksici degil miyim?
    7. uzun dedim mi hatirlamiyorum.
    8. oner erkan kotu adam olamiyor arada.
    9. uzun adam'in kanalinda o yuzden internetten izliyorum.
  • tutmasını çok istediğim fakat reytingleri pek de iç açıcı olmayan,ali ataya birdaha ısınmama vesile olan,babür karakterinin çok orjinal olduğunu düşündüğüm fakat yan rollerin tam olmadığı dizi.
hesabın var mı? giriş yap