• (bkz: white pony)
  • intertoy'un oyuncak atlari.saclari,aksesuarlari falan vardir.kucuk kizlar bunlara bayilir.
  • recess deki ashleylerin favori oyuncakları... ondan sonra kızlardan neden büyük bilim insanları çıkmıyor deniyor!
  • çizgi filminde mutluluklar şatosu gibi bir yer vardı... 4 tane kulesi vardı, orda yaşarlardı...
  • care bears misali ürün satmaya yönelik olan, pokemonlar gibi milyonlarca farklı tür çıkaralım, başta japon manyakları olmak üzere koleksiyon yapanlar hepsini sırayla alsın, yan yana dizsinler, biz de köşe olalım mantığından dolayı saçma konular üstüne kurulmuş anlamsız bir çizgi filmdi..
  • çizgi filmde ne yaparlardı diye hatırlamaya çalışıyorum ama hiç bişey de gelmiyor aklıma. sanırım kötü birileri vardı, dünyayı karartmaya mı çalışıyordu ne, bunlar da rengarenk efemine atlar olduklarından boyuyorlar mıydı ortalığı, kötü adamı çifteleyerek mi yok ediyorlardı, noluyordu acaba.
  • totalde 3 sezon yayınlanmış bu talihsiz yapım. tüm bu ahval ve şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, my little pony fan'leri varmış, dvd'si çıkar çıkmaz atlamışlar filan.

dünya çok garip bi yer.

http://www.tvtome.com/…/my_little_pony_and_friends/
  • gökkuşağının üzerinde uçan atların bulutların üzerinde ve yemyeşil alanlarda yaşadıkları bilumum oyuncağı çocukluğuma eşlik etmiş adı her geçtiğinde gülümseten bir çizgi filmdi. yalnız pony istiyorum diye tutturduğunuzda pony görünce onların hem pis koktuğunu hem de çizgi filmin aksine kısa ve daha çirkin olduklarını görünce çocuk dimağlarda hayal kırıklığına sebep olabilirdi. -olmuştur şahsımda evet-. halen odamın çeşitli yerlerinde bir kaç adet pony oyuncağı mevcuttur tahmin ediyorum, saçlarını tarayıp uçurmak çok keyifliydi 5-6 yaşlarım için.. tey tey yoktu o zamanlar öyle bilgisayar oyunları falan.. (bkz: hey gidi günler)
  • cizgifilmdeki esas kiz'in adi megan'di, bir sure bundan mutevellit bebeklerimin ismini megan koymustum diye hatirliyorum.. o diil bunun disinda hicbir sey hatirlamiyorum, ilginctir..
  • 2010'da "my little pony: friendship is magic" isimli yeni bir çizgi film serisi daha çıkmış. tiplemelerin ifadeleri ve animasyonları falan oldukça iyi ama fazla cıvık cıvık amerikan.
hesabın var mı? giriş yap