• 8-9 ay evvel hepsiburada üzerinden bir valizini aldığım firma. 120 lira, kırılmaz malzemeden. nispeten çok da dikkat etmemiştim markasına ucuz diye almıştım. türk hava yolları'nın bavullara hayvan gibi davranması sonucu sapındaki tutup çekme aparatı kilitlenme yaptı, ne aşağı iniyor ne yukarı çıkıyor sap. aradım firmayı, fatura ve valizin fotoğrafını attım, adamlar parçanın yenisini kargoyla gönderdi, ne parça parası ne kargo parası istediler. benim gibi hakkını arayıp hakem heyetlerinde dirsek çürütmüş insanı bile memnum ettiler. sağ olsunlar.
  • ürünleri ekseriyetle ucuz muşamba kullanıldığından dolayı iğrenç derecede kızartma kokusuna sahip, kalitesi dandik ama tasarımları güzel olan çanta markası.

(bkz: kızartma yağı)
    (bkz: yanık plastik kokusu)

kokuları hiçbir şekilde geçmiyor. istediğiniz kadar havalandırın, sirkelerle çamaşır sularıyla silin nafile. uzak durun.
  • yeşilinden satın aldım 81 tlye n11den. gayet kullanışlı, malzeme kalitesi parasına göre iyi. yani 81 tlye alacağınız çantadan samsonite kalitesi beklemeyin. f/p ürünü.

ben gibi düşük bütçeli fakirlere tavsiyedir.
  • geçen sene bunun kırmızısından almıştım, o zamanlar "trendyol koleksiyon kampanyası" vardı.
    çanta, fonksiyonel açısından çok iyi.
    kollarında bir adet güneş gözlüğü bölmesi, bir adette kredi kartı yeri var...
    iç bölmesinde powerbank bölmesi, laptop bölmesi var sadece...
    yan taraflarda su askısı, diğer yanında ise powerbank aracılığıyla şarj etmek için usb giriş yeri vardı ; gerçi orası sağlam durmuyordu, çıkmıştı benden, isterseniz çıkarabiliyorsunuz yani.
    önde ise ufak tefek eşyalarınızı koymak için bölme mevcut.
    bir üst entry'deki yazar arkadaşın dediği gibi tam bir f/p ürünü...
    fakat kırmızıyı sonradan içime sindiremedim, keşke siyahını alsaymışım diyorum halen, ve halen de kullanıyorum da.
    kalite açısından da f/p.
    su geçirmez özelliği mevcut, denemiştim gerçekten ıslak yer görmedim çantanın içinde.
    dediğim gibi sadece usb bölmesi sorun, onun haricinde bir sıkıntısı yok.
  • bunu gittigidiyor'da toptan-toptan (n11'de evindenal ismini kullanıyor, mega halıcılık bla bla firmanın gerçek ismi) diye bir satıcı satmakta. kesinlikle alınmaması gerekiyor. malzeme karton kutudan hallice. daha da önemlisi, kırık ürün yollayıp, değiştirmeyip, para iadesi için ürünleri yolladığımızda kargodan dahi teslim almaması. parayı iade etmemesi.

harcama itirazıyla, thh ile uğraştıracak illa. uzak durun.
  • usb uzatma kablosuyla powerbank çıkışını çantanın dışına veren ve dışarıdaki bu kısmın içine kaçtığı, ayrıca kulplarının söküldüğü dandik çantalar üreten firma. iade etmek istediğimde kullandığım için değişim yapabileceklerini, değişim istediğimde ise tadilat yapabileceklerini söylemeleri satış sonrası desteklerinin kalitesini de gösterdi. almayın, aldırmayın.
hesabın var mı? giriş yap