• http://www.mydukkan.com/ adresinde mukim sanal müzik mağazası... çeşitler sınırlı olmasına rağmen, fiyatlar uygundur.
  • 3 kere alı$veri$ yaptiğim, takdir edilesi ali$veri$ sitesi. fiyatlari isfendan a gore daha düşüktür. ayrica ürün hakkindaki sorulariniza yüksek ihtimal hizli cevap alırsınız. $u siralar 2checkout sistemini kaldırmı$lar ve sadece havale ile urun satiyorlar..bir cozum bulmalari acilen gerekli. (bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)

edit : garanti bankasi* ile anlaşmışlar.
  • alisveris yapildikca daha fazla indirim imkani sunan guzel site. umarim ilerki zamanlarda daha fazla urunle dukkanimi geni$letirler.
  • "en sonunda türkiye'de de online muzik enstrümanı dükkanı var" dedirttiren site. sıkıldım zaten habire yok musiciansfriend, yok music123, yok audiomidi.
    tabi fiyatları da biraz güzel tutmaya çalışsalar hiç fena olmayacak.
  • (bkz: gitaral)
  • mygitar ile kardestirler.
  • bazı ürünlerin ses örneklerini eşlerine dostlarına yaptırıp siteye koyduklarını düşündüğüm alım satım şeysi.mesela bir örnek ;

http://www.mydukkan.com/…r_detay.asp?id=2750&gid=89

gelen mesaj uzerine edit : esin dostun degil urunu alanlarin kayitlariymis onlar..
  • kendine ait gitar stoğu olmayan, stok durumunu da sürekli kontrol edemediği için de ithalatçı firmaların kurbanı olan, gitarın stokta bulunup bulunmadığını öğrenmek için sormanızı farz kılan, her şeye rağmen en iyi hizmeti veren, nazarımda rakiplerine açık ara fark atan, önceden haber vermek suretiyle beşiktaş'taki ofislerinden gitar almayı mümkün kılan online enstrüman satış sitesi.
  • ürünü almadan önce sorduğum soruların hepsine -sabırla- birkaç dakika içinde cevap vererek online müşteri hizmetleri olayını aşmış sitedir. 17:00'da izmirden verdiğim siparişi ertesi gün 13:00 sularında elime ulaştırarak gönlümde taht kurmuşlardır.
  • saat 5 buçuğu geçerken aylak aylak yapılan alışverişi* aynı gün kargoya yetiştirip, ertesi gün öğlen saatlerinde elinizde olmasını sağlayabilen başarılı müzik market. sipariş durumunun dakika dakika güncelleniyor olması büyük bir güzellik. verdiğim siparişin ufak tefek akseuarlardan ibaret olmasına rağmen yapılan özenli paketleme de ayrı bir şukela durumdu. siparişi verdikten sonra aklıma takılan ve kendilerine site üstünden ilettiğim soruma yaklaşık 1 dakika içinde gelen cevap ise ciddiyetlerinin kanıtlarından biri oldu benim için. kısacası çok pahalı olmayan ve piyasada kolay bulunmayan ürünler için kullanılması mantıklı bir site olabilir.
hesabın var mı? giriş yap