• ikici sezonunu soluksuz izlediğim dizi.sonunu bildiğim halde beni bu denli heyecanlandıran başka bir dizi yoktu herhalde. gözlerime acımasam bir günde tüm sezonu bitirirdim.
    ikinci sezonda baya üstüne düşünmüşler eleştirilerden ders çıkarmışlar anlaşılan. helal olsun.
  • figüranından başrolüne oyunculuğun inanılmaz üst seviyede olduğu dizi. elbette escobar'ı oynayan wagner moura diğerlerinden baya ön planda hatta emmy'lik performans bile göstermiş diyebiliriz ama peña ve tata'yı oynayan iki oyuncuyu tebrik etmek lazım. özellikle tata'yı oynayan ablamız içinde bulunduğu tekinsiz ve garip durumdaki 'hanımağa' rolünü ancak bu kadar yalın ve güzel oynayabilirdi.
  • pablo emilio escobar abimizi canlandıran adamın rol kabiliyeti mükemmele yakın olmasından mütevellit şölen tadında bir dizidir.
  • netflix sponsorluğunda çekilen en güzel dizilerdendir ve izlemeyen kesinlikle izlemelidir. pablo escobar'ın hayatını ve kolombiya'da ki uyuşturucu kartellerini anlatan dizinin müzikleri de dizi içeriği kadar etkileyicidir.

gerçek hayattan esinlenilmiş olmasına rağmen; el patron'un oğlu, narcos'un senaryosunda babasının hayatıyla ilgili uyumsuzluklar olduğunu ve tam olarak yaşantısını yansıtmadığını söylemiştir.

senaryosunda ki uyumsuzluklara rağmen puanım 9/10.

izlenmeli, izletilmeli..
  • bayram tatili fırsatıyla izlediğim dizi, peşpeşe vurdum bölümleri, tadından yenmiyor.
    velhasıl kelam gece rüyalarım ispanyolcaya döndü, komo esta, pablito, si yo familya, pasa pasa pasa, muço grasyas senyor.. ne diyorum amk ben.
  • jenerikte pablo' nun motosiklette gel amk! hareketi var ya, bunun için bile izlenir.
  • 1. sezonda anlatılan yükseliş hikayesinin, 2. sezondaki çöküş öyküsünden çok daha fazla zevk verdiği dizi. zaten bayram günü grip olmuşum, bütün kaslarım ağrıyor, bir de pablocum beni çökertti. keşke yükseliş dönemini hızlı hızlı geçeceklerine, 2 sezona yayıp, 3. sezonda gerilemeyi işleyip, 4. sezonda da, cali'ye değinselerdi.

neyse, sen rahat uyu patron, zaten o peña olacak, başka bir evrende belasını buldu. darısı, 3. ve 4. sezonda, diğerlerinin başına.
  • öldürülmese farc ile kolombiya hükümetinin amına koymaya devam edecek olan medellin delikanlısıydı.

yalnız limon dayı da esaslı adammış. satmadı pablo'yu.

çatıda escobar yaralı iken kafasına sıkan los pepes fanatiği kolombiya milliyetçisi adi keltoşu yakalarsam kötü yapacağım.
  • beyler bütün kafa ekşiciler az çok semt çocuğudur. narcos'ta bizi çeken ise tanıdık bir mahalleli abimizin duygularımıza değmesiydi. şimdi 3. sezonda yemişim cali kartellerini. nacizane önerim adana'nın hürriyet mahallesinde çekilen yerli narcos'u yani "sıfır bir"e takip atmaktır.

medellin'den hürriyet'e sürüyor ve sürmeye devam edecek bu mücadele!
  • adam bildiğin default türk dayısı formatında sevmemek elde değil. pablo dayı. gustavo amca.
hesabın var mı? giriş yap