• adından da anlaşıldığı gibi nba hayranı bir sözlük yazarı. öncelikle hoşgelmiş diyoruz, nba'i seviyoruz
  • (bkz: ucan kafaya top atan adam) hakkında böyle şeyler yazılmış an itibariyle lanetli çaylak olan bir yazar tarafından eleştirilmiş yazar.
  • macar kedisi ve limon dede nicklerini kullanan ve anladığım kadarıyla aynı kişi olan yazar /yazarlar tarafından itibarımın yerle bir edileceği mesajlarının geldiği başlık. sabahtan beridir bakıyorum ikisi dışında yazan da yok. hakkımda fikir edinmek isteyen yazar varsa bu ikili ve gerçekten varsa iftira çetelerinin hakkımdaki tüm ifadeleri yalandır. zaten nickaltlarına girerseniz nasıl insanlar olduklarını görürsünüz.

birçok yazar benim gibi yeşili görünce heyecanlanır ama gidiyorum geliyorum bu / bunlar msj atmış ( amorti ) başlığa bakıyorum. ( sanki loto bekliyorum ) tık yok.

o yüzden bu konuda yapılabilecek tek şey hani kaliteli bir şey olur da kaçırırım diye trollere bile karşı kullanmadığım icraat. ilk defa

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bu gece ağır mesaide, tek tek lige yeni giren oyuncuların başlığını açıyor. adamla kavga edenler ne görüp de öyle diyor bilmiyorum ama keşke böyle yazarlardan daha fazla olsa.
  • nba izleyicisi olmanin yaninda hesaplayan da bir adam (ya da kadın). eksi sozluk'un gotunden sallamayip, soylediklerini verilere dayayan boyle yazarlara ihtiyaci var.
  • kalkar kalmaz ismini arattığım,entry'lerini okumaktan büyük zevk aldığım yazar...
  • ekonomi konusunda yetkili bi abiye benziyor. güzel ve etkili anlatıyor.
  • iki kişiyi takip ediyorum biri bu yazar. ekonomi üzerine yazdıkları gerçekten bilgilendirici. nereden öğrendiyse ekonomi işlerini bizede söylesin.
  • kendisinin ekonomi hakkında yazdıklarını takip ettiğim için eksi fanı olup, kendisi ile tanışıp bir kahve içebilir miyim umudu ile kayıt olup bu entry'i girmemi sağlayan yazar.
    kendisi carnegie mellon ekonomi mezunu yada o tip biryerde ekonomi eğitimi almış yada ekonomi üzerine çok fazla araştırma yapmış. tek atladığı durum "piyasanın kendi dinamikleri" makro ekonomi ile piyasa dinamikleri her zaman şaşar. birgün tanışma şansımız olursa bu konuda tartışabilmeyi çok isterim.
    p.s : tartışma = iki yada daha fazla kişinin farklı görüşlerde olup saygı çerçevesinde birbirlerinden eksik oldukları konu ya da durumu öğrenme faaliyeti.
  • ekönömi ile ilgili yazdıklarını okudukça kim lan bu acaba diye düşünüp duruyorum.

tanım, takipçisi olduğum yazardır.
hesabın var mı? giriş yap