• kim ne derse desin torrent veya televizyonda kaydetme, app ten indirme ile hiçbir şey uğraştırmadan eski ve yeni dizileri keyiflile sunan platform dur. özellikle vakitlerini servislerde veya toplu taşımada geçiren insanlar için can kurtarır
  • dizi kalitesi olarak tam cbs ile hbo arasında yer bulmuş platform.
  • su anda after life isimli diziyi kendiliğinden hızlı oynattırmaktadır. normal hıza düşürebilir miyim ?
  • hem yasal yollardan film izleyelim, hem de rahat edelim diye para veriyoruz, satın alıyoruz. bir dizi beğenip izlemeye başlıyoruz... son sezon yok.

hem para veriyorum hem de sevdiğim diziyi, dizi sitelerinden izlemek zorunda kalıyorum. bu ne saçmalıktır.

the good place'in son sezonu nerede eyy netflix?
  • internet hızı an itibariyle yerlerde sürünen platform
  • son sürüm ile ekran görüntüsü alınabilir olmuş. onca saçmalık arasında yaptıkları tek doğru.
  • filmleri için bir şey diyemem ama belgeselleri oldukça başarılı. ya da ben iyilerini seçiyorum, bilemiyorum. ama izlediklerim arasında aklımda kötü diye kalan tek bir tane belgesel oldu. onun dışındakileri hiç hayal kırıklığına uğratmadı.

öptüm netflix.
  • netflix'in bu puan göstermemesi konusunda, bu ara çıkacak olan mediacent uygulamasında gömülü netflix olacak(diğer platformların yanında) ve kullanıcı puanları ile imdb puanları da listeleniyor olacakmış.
  • kalkacak içerikler için acilen bir kategori oluşturması gerekiyor. yeni gelenler kadar kalkacakları da bilmeye hakkımız var. bu kategoriye kalkmasına en az bir ay kalan tüm içerikleri eklemeliler çünkü tamamen şans eseri bir filmin veya dizinin ne zaman kalkacağını uyarı yazısından öğreniyoruz, o da bitmesine çok az bir süre varsa çıkıyor ve bunu öğrenmek için bizim o içeriğe denk gelmemiz gerekiyor. bir içeriği herhangi bir gün izlemek üzere listemize aldığımızda bir bakmışız lisans süresi dolmuş ve kendiliğinden sessizce silinmiş olabiliyor, bunun önüne geçmeli. abd'de kalkacak içerikler belirli web sayfalarında haber olarak çıkıyor ve amerikan üyelerin bu konuda haberi oluyor ama diğer ülkelerdeki üyeler böyle bir imkândan yoksun.
  • umarım sansür başlamamıstır
hesabın var mı? giriş yap