• sabahları arabada uykumuzu açan program.
  • işe giderken dinlemeyi seviyordum fakat son zamanlarda reklam süreleri çok uzadı. evden çıkıyorum trafik durumunu bildiriyor. sonrasında "bi ara veriyoruz bi reklam arası" diyor reklam bitene kadar yolun yarısı bitiyor.
    programa başlayıp, bir-iki haber okuduktan sonra şirkete ulaşıyorum.
  • yandaş medyadan bıkkınlık gelip , televizyonlarımızın üzerine dantel örtüp dekor olarak kullandığımız şu günlerde beni yeniden radyo dinlemeye geri döndürdü.sabah sabah uyandık resmen... ağzına , sohbetine sağlık...
  • sittin sene gibi berbat bir şarkının çalınmamasını yürekten dilediğim program. frekans değiştiricem, muhabbet güzel. maruz kalıyorum resmen. mağdurum.
  • nihat sırdar, programında bu devirde korkmadan her gün popoya popa, der. koca koca yargıçlar,savcılar,bol yıldızlı askerler, polisler ve muhalefet susar da nihat sırdar susmaz. hem eğlendirir hem de sesimiz olur her sabah. kesinlikle istanbul'un sabah trafiğinin ilacıdır. bağımlılık yapar.

programın saati sabah 7-9 arasıdır. bir de aksam 6-8 arası nihat'la sivrisinek vardır. türk televizyonlarının konuşan tek hayvanı sivrisinek ile birlikte programı sunar. bu da istanbul akşam trafiğinin en dinlenir programıdır.
  • (bkz: #59232275)
  • yeni sezona sabah 7 itibariyle başlamış radyo programı. ekim’in 5 ‘ine kadar sürecek diyolla.
  • reklam arası program yapılan program.
  • oh, sonunda güne güzel başlamak için bir sebep.
  • bugün sabah yeniden başlayan, eftelya ile gözleri dolduran; nihat sırdar'ın ilk anonsu ile karnımda kelebekler uçuran radyo programı.

artık kafa radyo'dalar.

o yokken zafer arapkirli'yi dinliyordum sabahları, çok ama çok özlemişim.

geri döndüğü için çok mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap