• buram buram lise 1 kokan avril lavigne şarkısı. akustik versiyonu ile deli gibi dinlerdim. şimdi nereden aklıma geldiyse vizelere çalışırken dinliyorum da güzel şarkıymış allah için. bunun diğer uyduruk avril şarkılarından daha farklı ve derin olması şarkıyı yapanın ben moody olması sayesindedir. ah ben moody ah sende yok oldun gittin...
    (bkz: ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler)
  • benim gözümde en iyi avril lavigne şarkısı sanırım.akustik versiyonu için özellikle.yılların eskitemeyeceği parçalardan bir başkası.gece dinlemek ayrı bir hava veriyor bu şarkıya.
  • yıllar sonra aklıma gelen, ve otomatik olarak sözleri hatırladığım avril şarkısı. normalde her boku dinlerim ama avril'e kıldım her zaman. ama bu şarkısı başka güzel, sesi dinlendiriyor insanı acayip bi şekilde.

biraz dinleyeyim ben bunu...
  • bana nedense evanescence'in everybody's fool şarkısının klibini anımsatan şarkı. ne zaman dinlesem hemen ardından bir everybody's fool patlatırım, ergenliğim ölmedi.
  • yıllar sonra dün gece dinlediğimde beni tekrar vurabilmiştir, avril lavigne kişisel müzik yolculuğumda önemli bir noktadır. ciddi anlamda yabancı müzik dinleyemeye kendisiyle (ve linkin park'la) başlamışımdır, özellikle 2004 under my skin ve 2002 let go albümlerini bu süreçte defalarca dinlemişimdir.

aradan geçen süreçte my happy ending ve i'm with you ikilisi hariç kendisini dinlemeye kapatsamda dün akşamki retro yolculukta nobody's home'a denk gelince neyi atladığımı fark ettim, üzüldüm ve bir taraftan da sevindim, şarkıyı yeniden keşfetmiş olduğum için. ne kadar sevdiğim bir parça olduğunu unutmuşum. sözler anlamlı, müzik melodik ve melankolik. bu parçaya movie maker'da klip yaptığımı bile hatırlıyorum.

dinlemek isteyenler için, resmi klip de güzeldir bu arada.
  • çocukluk aşkım (bkz: avril lavigne) şarkısı.
    hala dinlerim.
    benim için zamanı olmayan şarkılardandır çünkü mükemmel kalitelidir her şeyiyle.
hesabın var mı? giriş yap