• az sayıda entrysi olmasına rağmen düşünmeden badilerime eklediğim yazar.
  • az sayıda entrysi olmasına rağmen düşünmeden badilerime eklediğim yazar, zira tanıdım kendisini. dövme güzel olmuş, umarım ötekini de tezden yaptırırsın.
  • eskiden bir arpad vardı. onu anımsattı.
  • nikini kendisi seçmemiştir; bi' seveni kendisine bağış mahiyetinde boş vakitlerinde iki karalasın da vatandaş istifade etsin diye hediye etmişti. ki tanıyanlar bilir, arpad yabancı menşeili nik-mahlas-rumuz falan filan kullanmaz.
    hasılı, deşifrasyon gibi mevzulardan pek çekindiği de yok velakin şu belirsizlik ortadan kalksın deyyü nikaltına yazmak zarureti hasıl oldu. *
  • entrylerini okumadan güne başlayamadığım über insan. keşfettiğim günden beri günüm gecem dolu geçiyor. muhteşem bir yazar vallahi, tengri onu kutsasın.*
  • yazılarını çok beğendiğim, her yazısında bir şeyler katabilen bir insan. geçenlerde ilk kez gördüm bir yazısını. daha önce görmüş olamam çünkü dikkate değer yazıları okuduğum zaman yazarının da kim olduğuna mutlaka bakarım. daha nice yazılarını okumak dileğiyle.
  • profilini azıcık inceleyince geçmişten birisini hatırlatan, nick altını görünce sevindiren ve bu sebeple takibe aldığım yazar.
  • afşın babek börüsoy ülküsünün yoldaşlarından.

afşın gibi olduk, uçmadık;
    babek olduk türk'e vurmadık!
    hem okuduk hem araştırdık,
    börüsoy'dan ulusunu görmedik!
  • yazdıkları ufuk açan bir yazar. kendisini ve entrylerini keşfettiğim için oldukça şanslı hissediyorum. umarım bilgiye yönelik açgözlülüğü daima sürer ve bilgisini bize de bulaştırır.
hesabın var mı? giriş yap