• instagram'da görmekten daral getiren marka. hayır incicaps hesabında paylaşıldığını görünce hep dalgasına koyduklarını düşünüp, sonra gerçekten reklam yaptıklarını anlayıp dumur oluyorum. bi kere de ta$ak geçin de rahatlayım yav.
  • 1ncicaps hesabının bu çayı reklam yapmasına şaşırdım. ünlülerin de bununla poz vermesini tuhaf buluyorum ve bu hareketler aksine bende güvenilmez hissi yaratıyor. sanki tehtid edilmişler de çayın reklamını yapmışlar.
  • insanda katıksız zehirmiş gibi bir yargı oluşturan çay.
  • faydalı bişi gibi. bilmiyorum, bana da arkadaşım tavsiye etti.
  • 28 gunluk sureye tam uyamasam da maksimum 35 gunde bitirdigim halde tek bir faydasini gormedigim cay, herhangi bir tokluk hissi vermiyor, ama korkuldugu gibi bagirsaklara da kotu bir etkisini gozlemlemedim.
  • instagram'da ünlülerin elinde fincan ve kutu ile poz verdiği zehir. dün radyoda duydum kızcağızın biri ciğer nakli gerektirecek derecede hastalanmış. ünlüler de kullanıyor diye kullanmayın her boku. onlar para için poz verir siz parayla zehirlenirsiniz.
  • insana ölümcül zararlar verdiği söylenen(isim olarak belirtmeseler de haberlerdeki çayin içeriği ile birebir aynı) zehir.
  • haftada 3 gün 1 saat sporu ve dengeli beslenmeyi hayatının içine sokamayacak kadar iradesiz olan insanların aynalı sazan gibi zıpladığı şey, çayla çorbayla zayıflanmaz, zayıflansa bile sağlıklı ve kalıcı olmaz. ayrıca insanın ne anatomisinde, ne fizyolojisinde ne de spor biliminde bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur, bu kavram hayatta istediği her şeye çabalamadan, kestirmeden ulaşmak isteyen üşengeç insanoğlunu maddi ve manevi yönden sömürmek için uydurulmuş bir pazarlama stratejisidir. spor yapın ve sağlıklı beslenin, geceleri beyaz ekmeğe çökmeyin, instagramdaki yarı ünlülerinin reklamlarından hızlıca kaçın, aksi takdirde önce paranızı kaptırır, sonra da sağlığınızdan olursunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=pm01zbr84o8
  • bunu kullanan mallardan birtanesi de benim.
    sabah çayı ile gece çayı var içiyorsun falan bir aylık bir paket hergün kullandım. sonuç mu ben bu çayı içerken yanında katık olarak donut yedim, tart yedim, afedersin eklerin dibine vurdum tabiiki zayıflamadım hayvan gibi kilo aldım.
hesabın var mı? giriş yap