şükela:  tümü | bugün
 • kendi geliştirdikleri bir sensör ile bluetooth, wifi, gps gibi protokollere ihtiyaç duymadan yakınındaki kullanıcıları tanıyabilen; sıcaklık, basınç hareket, ivme ve sese tepki verebilen ürünleri ile blockchain tabanlı yeni bir teknoloji şirketi. pre sale maalesef kaçtı. white list'e kaydolup öncelikli token almak için sıraya girebilirsiniz.
 • white list'e kaydolmayı 1 günle kaçırdığım sağlam görünen proje. bilgi içerikli bir yazı dizisi için burayı okuyabilirsiniz.
 • bu icoya girebilenler zengin olacak , ve girmek için sayılı dakikalarımız olacak.
 • ...
 • public ico'nun gerçekleşmeyeceği token. devasa bir proje fakat hard cap'e pre-sale ile ulaştıkları için herkes şüphe içerisinde. umarım presale sırasında kişi başı % sınırı konmuştur. ayrıca iyi bir miktar airdrop'la dağıtacağız diyorlar ama nedir bu iyi bir miktar belli değil
  airdrop linki(ref yok sakin, sondaki harfler formun kendisi için, güvenmeyenler buna tıklamayıp anasayfalarından ulaşabilir)
 • başlıktaki ilk entry'den de anlaşılacağı gibi, kendilerini uzun süredir takip ediyorum. white list'e kaydoldum, şubat yaklaşınca da token sale'i kaçırmamak için etherium alıp hazırda tuttum. şimdi ben bunları bu dayılar bana bir yol haritası verip token sale yapacaklarını vaadettikleri için yaptım. telegram grubunda 20k insan toplandı token sale bekleyen. deli gibi reklam döndü, white list olan mailler 200 dolara satıldı. sonra da diyorlar ki iptal ediyoruz. ben de diyorum ki ha siktir! sen algı operasyonu yapmış oldun, hak etmediğin bir üne kavuşmuş oldun, insanları kandırdın, zamanlarını çaldın. istediğin hard cap'e ulaş. ulaşacağın vardıysa en başında duyurmayacaksın, yok duyurduysan da yapacaksın, bu kadar basit aslında. bu saatten sonra bu kadar insanın ahıyla ve antipatisiyle bir cacık olmayacak bu firmadan. eğer ürünleri çıkarsa şahsen ben aleyhlerinde var gücümle çalışacağım. dolandırıcı herifler.
 • daha nereye kadar düşecek merak ettiğim coin. içimden bir ses keşke alsaydım ya da keşke satmasaydım dedirtecek diyor.
 • öncelikle bu twitter hesabı twitter
  bu sitesi site buranın dışında airdrop vs aman diyelim kanmayın paranıza yazık olur.
  ıot sensörleri ile temassız tanıma sistemi diyebileceğimiz, ofisinize, mağazanıza vs kimin girdiğini önceden anlamanızı sağlayan bir sistem. kullandıkları kripto para: ncash. ncash şu anda sadece binance tarafında listelenmiş durumda.
  buyrun binance binance ref
  total ncash supply 10k, circulation supply dediğimiz dolaşımda iste 4.5 milyar ncash tokeni mevcut. proje çok sağlam, telekom partnerleri vodafone, intel vs gerisini söylemeye gerek yok. şu anda daha çok giyim firmaları tarafında destekleniyor.
  şu anda 239-240 satoshi civarında satılıyor ve market kendini toparladıktan sonra marketcapte ilk 50ye girmesi büyük ihtimal bana göre. ytd demek lazım ama bence bir göz atmanız gereken proje.
 • yüksek beklenti odağı proje. haziran ayına kadar 0.5 usd'ye ulaşması 'umut ediliyor'.
  son düşüşler neticesinde cücük kadar kalan yatırımımın yarısını buraya yönlendirme niyetindeyim, bakalım nasıl olacak. 0.022 usd'den giriş yaptık.

  edit: ilk günlerinde düşmüş olmasına rağmen, son günlerin en iyi performans gösteren altlarından birisi oldu. iki gün olmadan 0.036 seviyesini gördü, biraz düzeltme yapsa da az daha alsak.
  edit 2: 0.031'den biraz daha alıp 9k koydum kenara. birkaç ay tutacağım sanırım.
  edit 3: üç günde 0.05'i gördü. üşenmeyip girdiğim iyi olmuş. her ne kadar ellerinde beta durumunda bir ürün olsa da, piyasada tronlaşabileceğine dair endişeler var, haberiniz olsun. yani, ytd.
 • (bkz: #76133242)