• 140 lira gelmiştir. geçen sene ortalama 70 lira gelen eve son iki aydır tam iki katı gelmekte. ayrıca tüketimin arttığı da yok, aksine ben evde daha az kaldığım için tüketimi azalttik bile.

fatura detaylarında günlük ortalama tüketim ile gün sayısını çarptığımda toplam tüketime ulaşamıyorum. uydurma bir toplam tüketim var. müşteri hizmetleri ile konuşmama rağmen elektrik firmasından da düzgün bir cevap alamıyorum. hata yok diyip gecistiriyorlar. bir ayda fatura iki katına hangi zamla çıkabilir ya.

doğalgaz faturasına hiçbir şey demiyorum, o zaten almış başını gidiyor. her ay bir kira da doğalgaza ödüyoruz.
  • benimki bu kadar gelmiştir https://imgur.com/r/funny/urvx4
  • kesinlikle içinde ibnelik olduğunu düşündüğüm faturalardır, hatta konuyla ilgili apartman yöneticisi ile de görüşmüştüm. 3-4 ay önce sözleşmemiz yapıldı, ilk aylarda depozitonun taksitlendirildiği dönemde dahi 105 tl gelen fatura, 2 hafta şehir dışında olduğumuz aralık ayı için 125 tl gelmiş.
    emeği geçen tüm herkesin allah bin belasını versin.
  • ne yani ezanlar türkçe mi okutulsun? başörtüsü yasaklansın mı? dıj güçlerin oyununa gelmeyin. paşa paşa ödeyelim faturamızı.
  • her ay 100 150 bandında gelen fatura ne hikmetse bu ay tamı tamına 261 tl geldi! pavyon mu işletiyoruz lan evde bu fatura ne? 2 kişi 2+1 evde ( salonu kullanmıyoruz) ne değişti 100 lira fark edecek kadar?
  • 505 tl
    genelde 300 civarı gelirdi.
  • bu ay 300 tl gelmiştir. ama 2 buzdolabı, bahçe ışıkları, elektrikli ocak vs içinde hep.
  • 10 yıl önce 70 lira gelirdi, bu ay 340 lira geldi. akp'nin halkı yoksullaştırmadaki sınırsız başarılarından birisi daha.
  • yiyip içip, götlerini sildikleri kağıtların bile parasını kullanıcıdan almak istediler geçen aylarda. vatandaş tepki gösterince iptal ettiler. ama bir işe yaramamış anlaşılan. öyle ya da böyle geçirdiler.
    tünelin ucunda ışık falanda gözükmüyor artık.
    enerji firmalarının oradan, buradan, allah artık ne verdiyse faturalara geçirmesi sonucu iki katına çıkan bedeller.
  • ocak 2021 değil, aralık 2020 faturasının ocak ayında gelmesi durumudur.

84 tl. evet bütün aralık boyunca evi mağara yaptım, ortasında ateş yakıp ısındım ev aydınlandı.
hesabın var mı? giriş yap