• yeni yönetmeliğe göre artık öğrenci yurtlarında iki kişilik odalar olmayacak. kalacak öğrenci ya tek kalacak ya da 3,4, 5 kişi kalacak.
    kaynak:ntv
  • öğrenci evlerine, dolayısıyla mervelerde kalmaya olan talebi arttıracaktır.
  • yapacaksanız grup yapın temalı düzenleme.

(bkz: grup yapmak)
  • ogrenciler iki kisilik odalarda yanlis seyler (!) yapmasin diye ogrencileri 3-4-5 kisiyle threesome hatta gangbange surukleyen uygulama. *
  • bunu heteroseksüel ilişki ihtimaline karşı düşünmedilerse ben de bir şey bilmiyorum.
  • eğer gerçekleşirse, yurt sahiplerine yarayacaktır. adam daha evvelden 2 kişilik olarak sattığı odayı şimdi 3 kişilik satacak. hem de 2 kişilik fiyatına. çünkü artık mecbursun. hem öğrencinin rahatı kaçacak hem de boşu boşuna daha fazla para verecek.

2 kişi kalmanın ne gibi bir sakıncası olduğunu da dile getirselermiş keşke. çünkü siz sustukça halk aklına ilk geleni söylemeye başlar. doğru değilse bile bu söylentinin ayyuka çıkması kurumu zedeler.
  • adamlarin butun hayati, akillari, fikirleri seks uzerine. ustune bir de kendi zihniyetlerinin ne bok oldugunu bildiklerinden senin benim aklimiza gelmeyecek konularda bile bu tip sonuclara ulasabiliyorlar. bakalim daha neler gorecegiz...
  • halbuki biri tek kalsa erkek ya da kadın kesin tecavüze uğrar. daha dün ağrı da yurtta ortaya yetim çocuğa tecavüz edilmesi gibi.
  • kimse 24 metrekare olayına dikkat etmemiş hayret. benim iki kişi kaldığım oda 8 metrekare. 8. o odada tek kişi yaşamak bile imkansızken bu düzenleme sayesinde mükemmel yurtlarımız 10 metrekareye 3 öğrenci falan sığdırmaya çalışır herhalde. gülünçtür.
hesabın var mı? giriş yap