• (bkz: #27850208)

beni aydınlatan yazarlarımıza teşekkürü bir kez daha borç bilirim.
  • yıllar yılı muz çorap diye bilinen çorabın aslında mus çorap olduğu. tetriste beklenen uzun çubuk gelmiş de cuk diye yerine oturmuş hissi yaşatır insana.
  • yeşil çayın içerisinde fazladan kafeinin bulunduğunu öğrendiğim an, günde üç bardaktan sonra neden uykularımın kaçtığını anlamam bokumda boncuk bulmuş hissi yarattı. halbusu ki benim bildiğim kendisinin sadece antioksidan etkisinin fazla olduğuydu.
  • astronotların uzayda tuvaletlerini yapmadan önce onlarca maddeli check listlerini tamamlamaları; venüs'te vücudumuzun her 6,5 cm'sine 650 kg'lik bir inek düşmüşcesine basınç yenilmesi, gözlerimizin dışarı çıkıp iç organlarımızın çökmesi
  • karbonatlı su ile gargara yapmak.
  • mac magazalarında çalışan erkeklerin genellikle gay olması, eşcinsellere istihdam sağlamak amaçlıymış.
  • edi ve büdü'nün orijinal isimlerinin ernie ve bert oluşu. çocukluğum film şeridi gibi geçti gözümden. iddia ediyorum bizim isimler daha ciciştir.
  • dropbox'ta public klasörüne attığınız bir dosyayı sağ tıklayıp dropbox menüsünden "copy public link" dediğinizde, o dosyanın direkt indirme linkinin panoya kopyalandığını, o linki verdiğiniz herkesin dosyayı zart diye indirebildiğini, böylelikle birine dosya göndermek için hotfile, rapidshare ile uğraşmanın gerekmediğini öğrendiğimden beri hayata bakışım değişti.

edit: artık dropbox'taki her dosyaya yapılabiliyor bu. afferim ahmet dropbox.
  • a4 tech'i çocukluk yıllarım boyunca ay tech diye okudum. doğrusunu öğrendim ve şakkk! ufkum iki katına çıktı.
  • daha dün annemizinin mozart bestesi olması. öğrenmem dün mozart çalarken ya bu şarkı daha dün annemizine ne kadar benziyor dememle mallığımı beyan etmeme denk geldi.
hesabın var mı? giriş yap