• mutluluğa az önce ermiş türk'tür.
  • reyhanliya daha demin bir havan topu dusmesinden kaynakli; beni de yaz oraya lakin, turkiyeli diye yaz... ben de dahilim o listeye di mi ama?

halk kan aglarken sen ucacaktin sevinclere. ben yaptim diyecektin di mi?
  • güzel bir 'ohh' çekmiştir.*
  • malin tekidir amina koyyim.
  • annemdir. anlatamadım ikisi arasında alaka olmadığını kadına!! şu anda tabii ki mutlu
  • maldı istediğini aldı, bu da böyle kafiye oldu.
  • atatürk'ün mezardan kalksa suratlarına bile tükürmeye tenezzül etmeyeceği türk'tür. o da nasıl türklükse amk...
  • gündemi birazcık takip eden, etrafında olanları idrak eden ve son olarak hayatında bir kerede olsa olimpiyatları izlemiş türk gencidir.
  • her gun "turkiye'de spor denince akla futbol geliyo yeeaa" der.
  • ben istanbul'da yaşıyorum, çocukluğumdan beri hep olimpiyatları izledim, hep türkiye'de yapılsa diye hayal kurdum.
    ben bugün tokyo'nun kazandığını öğrenince rahatladım mutlu oldum. vatan haini olduğumdan değil elbet.

utanması gerekenler beni çocukluk hayalim gerçekleşmediği için sevinecek hale getirenler.

böyle garip bir duygu yaşamadım ben, bir yanda inanılmaz bir burukluk bir yanda olimpiyatları kazansak bizim ve olimpiyat ruhunun başına gelecekler.

beni, ve eminim başka bir çoklarını olimpiyatları kazanamadığımız için sevinecek hale getirenlere yazıklar olsun, umarım bu hayatta cezalarını çekerler.
hesabın var mı? giriş yap