• eski adi samanli tuneli olan turkiye'nin 3 seritli en uzun otoyol tunelinin yeni adi. yalova ve orhangazi arasinda samanli dagi'nin altinda insa edilen tunelin 3591 ve 3586 m'den olusan 3 seritli cift tupu vardir.
  • tehlikeli madde taşıyan araçların girmesi yasaktir
  • underrated kalmış tünel.
  • temmuz ayinda pazar aksami yol calismasi var diye 3 seridin 2si yaklasik 10 km dubayla kapanmis ama ne calisma gozukuyor ne de baska birsey
  • ilk zamanlar nefret ettiğim, artık sevmeye başladığım, ortalama 1 dakika 15 saniye süren tünel. lanet olası klostrofobim nedeniyle her seferinde çeşitli motivasyon teknikleri ile kendimi zorlayarak geçiyordum, bugün gördüm ki alışmışım artık. ve evet, mola çayımı şerefine kaldırıyorum orhangazi tüneli, ve klostrofobi! yendim seni adi pislik!! kaybol gözüm görmesin!!!! 11*
  • az önce geçerken neredeyse kendimi bir korku filminin karanlık dehlizlerinde hissettiğim tünel. bir anons var kadın sesi var ve müzikli ama sonsuz yankı yüzünden öyle korkunç bir ses çıkıyor ki ödüm patladı. ne dediği de belli olmuyor kadının anonsta. altımıza sıçırtmalık bir anons. tebrikler.
  • yol çalışması var diye 3 şeridin 2’sinin kapalı olduğu tünel. km’lerce araç kuyruğu, tek bir tane görevlinin olmaması, kaos, kargaşa, sağda solda bozulup yolda kalmış araçlar. tam 8 saatlik yoldan geliyorduk, ki 3 saattir de bu panayırın içindeyiz.
    ara tatil zamanı bu organizasyonda emeği geçen tüm yetkililerin annelerinin ellerinden öperim.
hesabın var mı? giriş yap