• olm üç ağza sonra üç burna değil miydi, bu niye bir göte bir ağza yapıyor ?
    ayrıca gerçekten götten sonra o eli ağzına niye sokuyorsun hayvanadam. offf
  • (bkz: ass to mouth)
  • adamın g.tünü ortalık yerde yıkamasını değil de g.tünü yıkadıktan sonra şapur şupur ağzını çalkalamasını garipsedim. dibin dibi varmış.
  • genellemiyim diyorum, tum genellemeler yanlistir diyorum ama arap milletinin hijyen anlayisi dunyanin geri kalanindan ciddi farkli. yillar once yalovada bir restoranda arap kadin masadaki kadehe su doldurup tuvalete goturmustu. iceriden cikan baska bir kadinin yuzu yemyesildi zira o arap kadin o kadehi masrapa olarak kullanmis. bursanin en iyi otellerinden birisinde komi ile arap turistlerin yeniden turkiyeye akin etmesi uzerine geyik ceviriyorduk. gelmeseler daha iyi bence, gecen gun adam asansore sicti dedi. ayrica yemek yedikten sonra ellerini duvara silme huylari da varmis. ayrica islamafobi diyenler olmus. ne alakasi var anlamadim. islam tam araplara gore tasarlanmis bir din. adamlarda ne eksikse oraya dem vurmus yazanlar.
  • artık ne görsem/duysam şaşırmam diyorum, ama hala bu tarz olaylara inanamıyorum. deli biri de olabilir, kural bilmeyen bir öküz de. arap diye hemen yakıştırılmasının sebebi de, malum milyonlarca arapla yaşıyoruz artık gördüklerimiz, şahit olduklarımızdandır.

ırkçılık yapmak istemiyorum ama demeyeceğim, amadan önceki her şeyin yalan olduğuna inanmamdan mütevellit, pis olduklarını düşünüyorum.

adamlara kocaman banyo veriyorsun, tuvaletle küvet yan yana, ama küvetin içine sıçıyor. yemin ederim defalarca oldu hem de. yemeğini odaya istiyor, tüllere kadar yemek bulaştırılabilir mi? yapıyor. her toplumda pis olan, kurallara uymayan yok mu? var. yazın otobüslerde, tramwaylarda nefes alamıyoruz. bunlarda çoğunlukta işte. hadi turizm krizi var ne yapalım diyorsun, ertesi gün başka bir vukuat. bazı oteller, artık arap turist kabul etmiyor. sonra niye ırkçılık yapılıyor diye tepki gösteriliyor. ben de ''türkleri kabul edemiyoruz'' diye bir uyarı görsem, elbette üzülürüm, kızarım. ama insan, iki elini başının arasına alıp düşünmeli. sen gelişmemek, kendine bir şey katmamak, modernleşmemek için bu kadar diretirsen, maalesef geri kalmaya devam eder ve insanlara malzeme olursun.

tanım: şaşırtmayan, tiksindiren görüntülerdir.
  • bu suriyeli olduğunu tahmin ettiğim abilerden ülkemizde bol miktarda bulunmaktadır. olay avrupa'da galiba. çeken de bir avrupalı zaten. hiç arap arabı böyle bir şey için çeker mi?

kusuyordum amk.
  • tokalaşmama virali.
  • yani bu arap kavimlerine adam olsunlar diye koca din gönderilmiş. gene adam elini götüne sürüp ağzına sürüyor. kedi, köpek bile daha temiz daha medeni ya.

sonra çıkıp diyorlar ki avrupa iki yüzlü eşitlik, adalet, insan hakları diyor ama kendi işine gelmeyince bu değerlerinden vazgeçiyor. adamlar mis gibi düzen kurmuş huzurla yaşamaya çalışıyorlar. arap gidip sokak ortasında affedersiniz götünü yıkıyor ağzına sürüyor ne eşitliği ne insanı alla sen...
  • o elle yemek yiyiyor diyeneler olmuş.
    o eller kim bilir neler yedirdi/yedirmekte bize.
hesabın var mı? giriş yap