• bir transformers karakteri. tabii ki autobot'lardandır.
  • gizem ozdilli kizmisti magazincilere neden otomobil diyorsunuz diye; cok iyi hatirliyorum onlar da 'ne deseydik gizem amele osman mi deseydik?' seklinde cevap vermislerdi. oha piskinlige bak ya lan olum ne alaka, nasi bir cevap lan bu.
    gerci etkili bir soylem olmus ki bu kadar gereksiz bir seyi yillar sonra hatilayabiliyorum.
  • gizem özdillinin sevgilisinin müslüm baba tarafından kamyon osman olarak telafuz edilen adı, bir televole dumuru
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş.
    evrim teorisi entry'si ile dikkat çekti. (bkz: #32089360)

aynı ortak atadan geldik, gidiyoruz işte.
  • türk magazin tarihinin en güzel lakaplı erkeğidir.

bu tanım şahsıma ait olmasa da kafamdaki düşünceyi birebir yansıtıyor. intihal yapmadan kaynak gösterelim:

(bkz: tatiana marinescu/#14132830)
  • tofaş adına pist yarışlarında fiat coupe ile yarışan osman güney'e televole tarzı magazin programlarında takılan isim... kendisi aynı zamanda eski bir kartingçidir
  • şenay akay'a adlı adınca ben sana layık değilim geyiği çekmiş bir er kişi imiş, yiğit imiş, cengaver imiş (magazin basınının dediğine göre). magazin basını böyle diyor, bu doğrultuda konuşuyor (ayol şekerim). ayrıca şenay akay'ı aşkından tarumar etmiş bir insan olarak da lanse ediliyor magazin camiasında.

bir kişi de çıkıp kendisine sormuyor, demiyor ki "sen tutup da şenay akay gibi bir kadına neden böyle yapma gereği duydun, milletin eline mankeninden geçtim, başlı başına bir sevgili bile geçmiyor iken niye kıza bu lise son / üniversite birinci ikinci sınıf erkek öğrenci klasmanındaki bir geyiği kullanma gereği ihtiyacı hissettin, dağarcığında başka kelam mı kalmadı, diğer sebepleri fareler mi yidi a benim dört tekerim, a benim ful otomatiğim, deri döşemem" deye.

kadir kıymet bilmez olmuş insanoğlu canlar oy canlar tey (yazar delirdi burada).
  • (bkz: park osman)
hesabın var mı? giriş yap