*

• en sevdiğim ve severek takip ettiğim oyun kanalı. selim abiyi yakından tanırım ve oda beni tanır. ara ara telefondan olsun,skypeden olsun muhabbet ederiz.
    kendisinde radyocu sesi vardır. oyun yeteneği çok üst düzey olmasa bile izleyenlerin oyun için değil muhabbet için ve eğlenmek için geldiği yorumlardan anlaşılıyor ^^
    bakmanızda fayda var
  • bir youtube kanalı.

klasik oyun oynarken, geyik muhabbetinin döndüğü, şahsi görüşümce en seviyeli ve en kaliteli youtube oyun kanalıdır.

https://www.youtube.com/user/oyunportall

(bkz: taklaya gelmek)
  • günde kesin 2-3 video yayınlayan kaliteli muhabbeti olan youtube kanalı.

kanalın sahibi selim dede ise çok takla adamdır. olumsuz eleştiri içeren yorumlarım ile bazen kendilerini kırdığımı düşünsemde severek takip ediyoruz, edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=7ghkdidrxny
  • yeni eğlencemiz. lan oyunu oynayan biz değiliz, ama oyun boyunca süren muhabbetler yüzünden sırf izlemesi bile zevkli, selim birader "taklaya geldikçe" kahkalarla güldüğüm çok oldu.

selim'in yanındaki diğer elemanlar da, tunç da, mete de on numara adamlar muhtemelen, severek izliyoruz.
  • an itibariyle taklaya gelen kanal. tam bir video izliyordum adamın hesabını tak diye kapadılar, yazık oldu.
  • tam "ulan bu adam da bodrum'da yaşıyormuş, gidip tanışayım muhabbet birine benziyor" diye düşünürken adamın kanalı taklaya geldi iyi mi? umarım sorun her ne ise çözülür, zira çoluk çocuğun gırla olduğu oyun videosu çeken tayfadan kayda değer birkaç isimden biriydi.
  • kanal geri gelmiş herhalde
  • kanal sahibinin 36. levelden 37. levele geçtiğinde memleketime çaktığı selamla kastamonulu olduğunu öğrenip abonesi olduğum youtube oyun kanalı.
  • son zamanlarda keşfettiğim über oyun kanalı. özellikle tunç ile çekilen bölümlerde fena muhabbet dönüyor. ergenlerin ele geçirdiği bir sektörde adeta çölde vaha gibi. taklaya gelmeden devam etmeleri dileğiyle.
  • iş güç nedeniyle uzunca süredir izleyemediğim bugün birden özlediğimi fark ettiğim kanal. klasik oyun incelemelerinden uzak samimi, muhabbet süper. bir yıl filan önce google da boktan bir otobüs oyununu aratmamla buldum o zamandan beri boş oldukça tv, dizi yerine açar izlerim. en güzel yanı hırs yok, küfür yok, teknik detaylara dalma yok süper. buda uzun zamandır pek oyunda oynamayan şahsıma oyun videosu izlettiriyorlar ki oyunla filan neredeyse işim kalmadı izlemesem bile açıp muhabbeti dinleyerek yatıyorum, radyo gibi dinliyorum, kırılıp geçiyorum.* bir kontrol edeyim, selim abinin taklaya gelirken kırıp geçirdiği videolardan editlerim buraya, bulunsun müthiş taklaları.
hesabın var mı? giriş yap