• şarkılarının alt yapısında buram buram kalite barındıran adam çok güzel müzik yapıyor kesinlikle dinlenmeli.
  • evet sesi muhteşem değil; hatta öyle ki dinlediğim şarkılarda sesini ayırt edemiyorum-belki de benim müzik kulağım olmadığındandır, bilemiyorum. ama şöyle de bir durum var: sağda solda ne zaman güzel bir şarkı duysam, hep bu adamın çıkıyor. böyle böyle birçok şarkısını dinler oldum.

takdirlerimizi sunuyoruz efem.
  • bugün tv programında fark ettim daha öncede severdim samimi ve saygılı bir adam gelirdi ama bugün bu sıfatlara bir de babalık eklemiş.

bir laf etti, ben zaten hep bu down sendromlu çocuklar için bir şey yapmak istiyordum ve allah bize oğlumu gönderdi.
    bildiğim kadarıyla domw sendromu anne karnında belli olunca kürtaj seçimine de gidiliyor ve aileye karar bırakılıyor, kolay değil böyle bir sınavı isteyip yüklenmek, umarım hayat yolculuğunda başarılı olur.
  • sırf down sendromlu oğluna sevgisiyle bile saygı ve desteği hak eden türk şarkıcı, adam gibi adam.

http://www.hurriyet.com.tr/…-edizi-anlatti-40112637
  • daha öncede değinilmiş ama hakikaten underrated denilen kavramın net karşılığıdır özgün. kesinlikle daha fazlasını hakediyor.

oyunculuk yeteneği nasıldır bilemiyorum ama bir dizide falan oynasa nasıl olur acep? kavak yelleri'nde konuk oyuncu olmuş bir bölüm. devamını getirse, biraz daha reklamını yapsa keşke. acayip şekilde başarılı olmasını istiyorum bu adamın...
  • hayatını down sendromlu çocuğuna adayan bir aile babası... bizim aile filminden fırlamış bir karakter sanki... samimi, iyi niyetli, içten bir insan, bu zamanda sanatçı kimliğini taşıyıp özünü bozmayan az insan var, özgün de onlardan birisi...
    medyatik olma hedefi yok, işini yapıyor ve yüreklere hitap ediyor. şarkıları insani ablukası altına alıyor ve insan dinletken sorgulamaya başlıyor.
    down sendromlu diye çocuğunu oraya buraya atmayan ve ona sahip çıkan bir babayı buradan alkışlıyorum. keşkebir cok kişi ders alsa! çocuğunun down sendromlu olduğunu öğrenip de aldıran anne adaylarına ne demeli? bu bir test, allah bizi her daim test ediyor. insan bir canı nasıl öldürebilir bilemiyorum, adını dahi koyamıyorum.
  • popçudur diye kendisini küçümsedik ama hayvani bi canlı performansı var abimin.
  • iyi bir şarkıcı, iyi bir adam, iyi bir baba.
  • dünya tatlısı bir oğlu var. insanın onu sarıp sarmalayası, herşeyden koruyası geliyor. sen ne güzelsin çocuk.
hesabın var mı? giriş yap