• kendisini tanımam ama kemal kılıçdaroğlu ve onun yalakalarını üzdüğü için beni mutlu etmiştir.

yolu açık olsun.
  • an itibariyle chp istanbul il başkanlığını 38 oy farkla kazanmıştır. kılıçdaroğlu muhaliflerinin somut sevinç çığlıklarının başladığı an olarak da tarihe geçecektir.
  • olm adam öyle bir organize etmiş ki seçim gününü. daha 18:30 civarı tüm sonuçları almışlar bile. bile bile salak yaptık rakip partiyi izledik yandaş kanalları izledik, herhangi bir ibnelikte ümüklerini sıkacaktık diyor:)

ben de diyorum kim bu süreki eko'nun yanında. harbiden haketmiş. helal sana özgür.

şimdi aynı bu istanbul sistemini tüm türkiye'ye yaymak vakti.
  • helal olsun, canan'dan sonra teşkilatı iyi organize etmiş. imamoğlu hep yanında tutuyor, efendi adam
  • kendini çok net ifade edebilen bir siyasetçi. bu adamı istanbul teşkilatının başına ekrem imamoğlu getirdiyse yine doğru karar vermiş.
  • cumhuriyet halk partisi istanbul il başkanı seçilerek tam 196 delegesi ile kurultayda önemli bir söz hakkı olacaktır. bakalım kurultayda bizleri neler bekliyor.
  • (bkz: az önce konuştum) programında izledim kendisini ve o kadar içim rahatladı ki anlatamam, herşeye hakim ne yaptığının farkında ve ne yapılması gerektiğini bilen biri. chp ye ve türkiye'ye çok faydası olacak. yolu açık olsun hiç böyle biri olduğunu bilmiyordum başarılar..
  • muhteremi tanımıyorum lakin ekrem in yanında işini yapan, polemik yapma meraklısı ego problemi olmayan, safi bir örgütcü görüntüsü veren il başkanı...
    adamı tanımadan nereden bildin derseniz, bu parti saydığım kötü özelliklere sahip insanlardan çok sıkıntı yaşadı ve o insanlardan kurtulunca da başarı geldi...
    kendisini de tebrik ediyorum...
  • imamoğlu, ilçe belediye başkan adaylarındaki başarısını; istanbul için il başkanı belirlerken zaten göstermiş aslında.

özgür çelik, geçen yerel seçimde "aslında başarı canan kaftacıoğlu ve örgütünündür" iddiasının ne kadar içi boş bir iddia olduğunu da göstermiş oldu.

öte yandan gerçekten inanılmaz da başarılı bir yaklaşık 5 aylık süreç geçirdi. ilk günden beri gerektiği zaman gerekli bilgilendirmeleri yaptı. chp il & ilçe teşkilatlarını da gerçekten muazzam kordine etmiş.

seçim sonrası ise, akp'lilerin yaptığı her itirazın olduğu ilçede bitiyor. beykoz'dan gaziosmanpaşa'ya her yerde süreci yerinde takip ediyor ve sürekli bizi bilgilendiriyor sosyal medya aracılığıyla.

kendisinin başarısı daim, yolu açık olsun. teşekkürler özgür çelik başkan...
  • 2029 seçimlerinde ibb adayı olacağı bugün hissedilmiştir. yaptığı teşkilat çalışması başarısına katkı sağlayacak ekrem başkanın cb adayı olmasıyla yeni ibb başkanı olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap