• babamdır bu.gül gibi volvoyu bildiğin 94 model şahin gibi kullanıyor.ne park kamerasını kullanır ne klima açar ne de el freni çeker.evet el frenini de çekmiyor hala arka tekerin arkasına tahta takoz koyar.
  • üç çocuk okutan adamsa, yadırgamadığım kişidir. babam böyle bir adamdı, çocukları okuttu, herşeyi halletti, bitirdi ama bu durum alışkanlık olmuş, klimayı yansa açmaz.
    yine yanıyoruz, ısrarla cam açma derdinde, en sonunda on lirayı havalandırma ızgarasına sıkıştırdım yavaşça. bu ne dedi? klima parası baba dedim. pezevenk ben parasından mı açmıyorum, araba çekmiyor dedi. :) sonra kökledi al al diye. kolay değil işçi maaşıyla üç çocuk okutmak.
  • mali sebeplerlemidir bilmiyorum ama yolun gürültüsünden rahatsız olmayan, çözemediğim insandır.

bir de bu tiplerin burnunu sildiği peçeteyi, çocuğunun altını aldığı bezi arkadan gelen aracı düşünmeden atanı vardır yollardan ırak!
  • şakır şakır yağmur yağarken farlarını açmayan insandan farksızdır. bir de araç gri renk ise süper!

kırmızıda beklerken bir gün bir tanesine dayanamadım, açtım camı "fatura çok geliyor galiba" diye sordum. "ne faturası?" dedi. "farları açmamışsınız" dedim. sağ olsun faturayı önemsemedi.
  • bu klimayi acmayan versiyonun da iki cesidi vardir.

1.'si gerizekalidir. klimayi acmaz, cami acar. aracta parasut etkisi yaratir. gene yakar o benzini

2'sinin kafasi calisir. sadece fani acar.
  • aklına,sapına, huyuna, suyuna,tüyüne, kılına, yününe küfrettiremyin şimdi. böyle gram gram tasarruf yapacam diye hayatı zehir eden zihniyetleri bazuka ile toz etmek geliyor içimden. tükenin amk. doğal seleksiyona uğrasalar da kurtulsak.
  • klimayı açmak yerine camları açıyorsa hava direnci nedeniyle muhtemelen daha fazla yakıt harcıyor, bonus olarak aşırı sese maruz kaldığından manuel vitesli bir araba ise yüksek devirde motorun bağırdığını da duyamadığı için ekstra yakıt harcıyordur. gözüne ağzına girme ihtimali olan sinekler ise kaza ihtimalini arttırabilir. yapmasın.

klimayı aracın her yerine eşit hava gönderir şekilde ayarlarsa ve filtrelerini temiz tutarsa bebişler de hasta olmaz.
  • motorcudur. dört teker de olsa rüzgarı hissedeceksin müdür.
  • para gitmesin diye değil de klima açık yolculuk ettikten sonra hasta olduğumdan mütevellit kullanmadığım cihaz. opsiyonel özellik olsa almayacağım teknoloji. otomobili bakıma götürdüğümde "klima gazı kontrolünü de yapalım mı?" diye sorduklarında olumsuz cevap verdiğim soru.
  • para kazanacak diye kendi dahil bütün yolcuları sıcaktan patates eden insandır. sizin zaten hizmet için para ödediğinizin farkında değildir bu toplu taşıt elemanı. ha bozuktur klima anlarım.

ayrıca ulaşım hizmetiyle ilgili birçok şeyi sorgulatır. bunun bir de "abi sen arkadaki araca geçsene ben döneyim burdan" diyen modelleri vardır ki, sorusu bile emrivakiden daha emrivakidir.
hesabın var mı? giriş yap