şükela:  tümü | bugün
 • kamasutra ve yoga ile çalıştırılabilen ve geliştirildiğinde insanı uçuran*, kucuk ve seksi bir kas.
 • yapay zekalı ve yapay kaslı pc lerin sahip olabilicaa kas
 • kamasutra ve tao sevişme öğretilerinde erkeğin mümkün olabilecek en uzun süre boşalmaması esası bulunmaktadır. çünkü erkek spermi chi enerjisi ile doludur ve bu enerjinin kaybedilmemesi gerekmektedir. bu sebeple pc kasi geliştirilerek boşalma önlenebilir. böylece erkek de multiple orgazmlar yaşayabileceği gibi, ereksiyon süresini saatlerce uzatabilir. zevkler tavan yapar. hatta günü gelince bir neo bile olunabilir. seks güzel şey be mirim.
  ha ben mi? yok bu konuda daha padawan bile olamadım. ama jedi oldum:)
 • sır kapısı da denirmiş buna meğerse...
 • (bkz: cremaster)
 • tam açılımı "pubococcygeus"dur. bu kas anüsü ve pelvis yüzeyinin büyük bölümünü saran geniş bir kas grubudur. söz konusu kas lifleri kadınlarda aynı zamanda vajina içerisinde dairesel biçimde yer almaktadır. erkeklerde ise prostat bezinin altından geçmektedir.

  bu kaslar sayesinde gerek dışkının gerekse de idrarın istem dışı boşaltımı engellenir. ancak, bu kasların bir başka özelliği daha vardır. pc kasları güçlü olan kadınlar orgazma daha çabuk ulaştıklarını beyan etmektedirler! bu kas grubunu geliştirmeyi başaran erkekler ise erken boşalmayı engellemeyi ya da tersine boşalmayı geciktirmeyi başardıklarını söylemektedirler. hatta bazıları, dinlenmeye ihtiyaç duymadan tetikleme orgazma ulaşmayı bile başardıklarını iddia etmektedirler!

  sırf bunlardan dolayı bu kaslara "aşk kası" da denilmektedir! bu kasları geliştirmenin yolu düzenli olarak kegel egzersizi yapmaktan geçmektedir. deneyin vazgeçemeyeceksiniz!

  ((bkz: love handle)'ı da unutmamak lazım tabii)
 • gayet de kolay sekilde gelistirilibilen ve dogru uygulanirsa prostata bile faydasi olan kas.

  hem size hem partnerinize daha keyifli vakit gecirtir. tabi dogru sekilde gelistirilirse.

  belli bir zaman sonra tatminsizlige de neden olabiliyor. hatta kadinlarin cogunu yetersiz ve eslik edemeyen yaratiklar olarak gorebiliyorsunuz.

  deneyin, dunyaya bi kere geliyorsunuz, kenidinizi tanri hissetmenize vesile olacaktir , zamanla goreceksiniz ...
 • ilişki esnasında penisin vajina içindeki kasılmayı hissettiği en güzel kas. bu kası nasıl geliştiririm, erkeğimi nasıl delirtebilirim diyenler için kegel amca yardımınıza koşuyor.

  (bkz: kegel egzersizi)