• 406 için gastenin birinden seçilmiş bi başlık...
    manset : manyaan biri antalya sahilinden kıbrısa ucarak gecmek istedi!!
    yaklaşık 280km/h ile giden genci yıldızlar bile tutamadı ...muhabirimiz gence niye ucarak geçmek istedin diye sordu...
    aldığı cevap tüyler ürpertici idi...
    genç : "anana uçarak geçiim" dedi.
  • 406 için caddede rastladığım bir diyalog...

-abi bu 406 nin kac eerbegi war ¿
    -ne biliim hic cikmadilar bugune kadar bende saymadim...
    -abi o zaman gun bugundur hadi deneyelim.
  • coupe'sine sadece cimbomluların bindiği bir süpper araba...çünkü sadece cimbomlular en önde gidebilir...!
  • peugeot firmamızın gücü kuvveti yerinde otolarından biri.
  • taxi2 nin başrol oyuncusu
  • şık bir orta sınıf otomobil... (bkz: taxi) (bkz: taxi 2) (bkz: taxi 3)
  • çok sağlam bir arabadır 137 beygir gücünde 2000cc motoru 206,306,106 da yakalanan performansı göstermesede 230 a kadar çıkmaktadır.özellikle sert girilen virajlarda arabanın özellikle arka tarafına spor yay istediği anlaşılmaktadır çünkü çok yatmaktadır araba.öte yandan deri koltukta derisi çok kalitelidir sessizdir ancak diğer peugeotlar gibi özellikle yürüyen aksamı kolay iflas etmektedir.alıp kullanmaya başladıktan 1-2 yıl sora araba ötüyor kardeşim...
  • d8 motor ve d9 motor isminde 2000 litreye sahip iki farklı motorunu 2 farklı zaman aralığında kullanmıştır. d8 motoru 136 beygir olup 1999 yılına kadar kullanılmıştır, d9 ise 2000 yılında üretiminin bittiği tarihe kadar kullanmıştır ki bu motor 137 beygirdir . uzun yol keyfi çoğu arabada yoktur. benzin sarfiyatı motorunun büyüklüğüne rağmen şaşırtıcı derece düşüktür, son benzin zamlarına rağmen şehir dışı 800 km lik yolu 250 liralık benzin ile geçmiştir.
  • aldım alalı canıma okuyan araba.
    tamam iyidir, güzeldir, rahattır, yakışıklıdır amma velakin sanayinin önünden geçerken bile çevirip paranızı aldırır namusuzlara..
    satacam satmasına da, şerefsize yedirdiğim paralara kıyamıyorum...
hesabın var mı? giriş yap