• erkek arkadaşın annesi telefon açınca "ben annemi özledim" diye ağlamak
  • oks sınavında yapılan hatadan dolayı puanı düşük gelmiş , "ben başarısız bir çocuk değilim, bana başarısızsın dediler ona üzüldüm" diye ağlayan kızı görünce "çocukları üzmesinler be yau" diyerek gözlerin dolması...*
  • (bkz: #9986340)
  • istisnasiz ama istisnasiz her sey. aranilan kisilerin telefonlara cevap vermemesi, yolda topallayarak yuruyen yasli bir adam, yine pms etkisiyle hamburger, cips, cikolata gibi yiyeceklere saldirdiktan sonra "ya cok sismanim ben, midem bulaniyor benim, yemek istemiyordum neden izin verdin bu pis seyleri yememe" gibi soylemler pms doneminde aninda aglamaya sebep veren sacma seylerdir.
  • ağlanılacak kadar yoğunlukla hissedilen duyguların hızlı değişiklikleri nedeniyle çelişkilenmesinden ortaya çıkabilir.
    bir sevinçten bir üzüntüden ağlanır bu saçma şeylere telefonu ağlama duvarına döndürerek.

- ben sizi mezuniyetimde istemiyorum işte kalbimi kırdınız, böhüüüüü
    (beş dakika sonra)
    - ne biçim ailesiniz bana değer vermiyorsunuz, böhüüüüüü
    (on dakika sonra)
    - ya ne sizi davet etmemesi, sizi istemediğimi söyledim mi hiç, böhüüüüüü
    (yirmi dakika sonra)
    -ben tek başıma giderim tamam mı, size ihtiyacım yok, böhüüüüüü
    (beş dakika sonra)
    -ya ama ben oraya yalnız mı gideceğim, böhüüüü
    (yedi dakika sonra)
    -fotografimi cekmeye biriniz gelin bari
    (iki dakika sonra)
    -size gelin diyen mi oldu, ama tamam geliyorsanız kabulümdür, böhüüüü
    (üç dakika içerisinde)
    -demek beni çok seviyorsunuz, böhhhüüüüüüü
    (tören sırasında)
    - ne gerek vardı ya!
  • henüz gerçekleşmemiş şeylere ağlanabilir.
    misal, dedenin ve anneannenin ölmesi ihtimali, babanın ölmesi ihtimali, en yakın arkadaşın ölmesi ihtimali..
    liste uzar gider.
    hazır gözler kıvamına gelmişken, hayata ve yalnızlığa da ağlanabilir. o da yetmezse bir türk filmi bulunur, ona ağlanır.
    üzerine de bolca cremeole tüketilir.
  • turkiye'nin gidisati, ekonomisi, cari acigi.. olmayan su rezervleri, orman yanginlari. bu durumda bu ulkede dogacak cocuklarim (nasi yani??) ve gelecekleri. .

evet advanced bir manyak portresi.
  • (bkz: yalnızlık)
    cidden saçma...
  • "elmalar ne kadar da ye$il" mesela.

pms diyalogları/@inner silence
  • (bkz: türk filmi)
hesabın var mı? giriş yap