şükela:  tümü | bugün
  • twitch üzerinde genellikle cs go ve pubg yayınları yapan eğlenceli bir yayıncı. sürekli gülümseyerek ve yüksek enerjiyle yaptığı yayınları sizi kendisine bağlar.

link üzerinden yayınlarını takip edebilirsiniz.
  • çocuk ve ergen eğlendiren bir ergen.
  • sevdiğimiz bir yayıncıdır. kadın yayıncılar arasında en tatlı muhabbeti olan kişidir.

kanalına buradan gidilebilir
  • kahkaha atmadan önce bildirim göndermesi gereken yayıncı. kahkaha mı dedim? çığırtkanlık yapmadan önce olacaktı.
  • twich te kadın yayıncılardan tek izlenilesi olanıdır. daha fazla izleneyim diye kadınlığımı kullanayım demez az olsun eğlenelim kafasındadır.
    eleştiri fobisi var ama. eleştirmekten, sivri konuşmaktan, chatindeki densizleri uzaklaştırmaktan kaçınması dikkatimi çekiyor.
  • twitch'te takip ettiğim tek kadın yayıncıdır.

jtg tv'nin noob star yarışmasında, yarışmacı olarak tanıdım kendisini. ilk başlarda hareketlerini itici ve yapay bulsam da, kendisini tanıdıkça rol yapmadığını fark ettim.

can sungur, pelin'deki potansiyeli görmüş olacak ki desteğini hiçbir zaman esirgememiş, turgut uç'un (bkz: sana yalan borcum mu var) yarışmasına da konuk olmuştur. noob star yarışmasından sonra ve belli başlı birkaç yayıncının da desteğiyle, hak ettiği değeri hala göremese de son zamanlarda izlenmelerinde çıkış yakalamıştır.

26 yaşında olduğuna inanamadığım neşeli, hayat dolu, eğlenceli ve twitch'e renk katan bir kişilik.

severek izliyoruz efendim.

twitch yayın linki: https://www.twitch.tv/pqueen92
  • iyi bir twitch izleyici ve zaman zaman yayıncısı olarak kendisi hakkında birkaç kelam etmek isterim. öncelikle ilk kez kendisini noobstar denen saçma twitch organizasyonunda ön plana çıkarmıştır. organizasyon her ne kadar bence saçma olsa da kendisinin tanınmasını hızlandırmıştır. ama eminim ileride ben ne yaptım lan diyecektir. aynı şimdinin jönlerinin, aktristlerinin zamanında arabesk kliplerinde boy gösterdiği gibi. kadın yayıncılar arasında sivrilmiş ve belkide "benim memelerim var ya da ben çok güzelim/sevimliyim beni izleyin." tarzının dışında yayın yapan ve emek veren yayıncıdır. eğlencelidir. fakat ben farklı bir konuya değineceğim.

şu sıralar twitchdivaç denen bir formatla haftanın bir günü yayın yapmaktadır. benim de kesinlikle twitch türkiyede çok tutacağını düşündüğüm bir formattı ve düzenli yayın yapıyor olsaydım bu formatı getirecektim. getirecektim dedim çünkü bu formatın öncüsü rajjpatel isimli twitch yayıncısıdır. formatın oradaki adı "twitchtinder" dır. örnek videolarını şuradan izleyebilirsiniz. rajjpatel de tabiki sohbetler daha sert, daha açıktır ve katılım kamera ile oluyor. rajjpatel in hatunları fena tabi. özellikle jenna nın hastasıyız. pqueen92 de ise şimdilik fotoğraf ve discord muhabbeti şeklinde geçiyor. pelinin bu formatı gerek türkçeleştirmesi olsun, gerek türk yapısına uygun şekilde dönüştürmesi ve bir o kadar da sıkmayan eküriler bulması, her hafta farklı bir twitch ünlüsü getirmesi son derece başarılı bir şekilde yürütmesini sağlıyor. izlenme rakamları da 1k civarında gezmekte benim bunları yazdığım tarihte. istikrarını sürdürürse 3-5k lar hayal değil. biraz daha en az kendisi kadar yırtık eküriler ve eğlendirecek konuklarla çok rahat daha güzel yerlere gelecektir.

bu rajjpatel konusundan bahsetmem yanlış anlaşılmasın, dediğim gibi yermek değil amacım. uygulaması son derece güzel olmuştur. salak saçma dans eden kadın, titty stream, drunk stream, asmr gibi ucuz numaraları türk twitchine getirmektense emek vererek mis gibi format getirmiştir. türk twitchinin acun ılıcasıdır.

ayrıca kendisine not, yayınında sabit bir errrrrrkek arıyorsa bir mesaj uzağındayım. kutumu yeşillendirebilir.

yine kutsal bilgi şeysine girdiğim muhteşer tespitimle aranızdan alkışlarınızı alarak ayrılıyorum. öpdüm.
  • (bkz: can sungur),(bkz: mert günhan) ve (bkz: yiğitcan erdoğan) tarafından neden boostlandığını anlayamadığım yayıncı. pelin'in o tayfayla kültürel veya karakteristik hiç bir benzer yanı yok. can sungur da birini kolay kolay bağrına basacak bir adam değil. bir şeyi kaçırmış olabilirim ama bence bu işte kesin fetö'nün parmağı var.
  • kilo almış gibi geldi bana
  • günhan ile olan uyumu sayesinde onların tayfayı, ece ile olan uyumu sayesinde 42 tayfayı, zade ile olan uyumla da noob tayfayı birbirine bağlayan twitch harcı kişilik. hastasıyız. bitler, boncuklar feda olsun. satuk batu han da onun türk-twitch genişlemesine hayli yardımcı olmuştur şimdi doğruya doğru.