• as olarak devam ettiğim oyun. daha doğrusu bıraktığım oyun. botların olması bu seviyelerde hala olması can sıkıcı ama esas can sıkıcı olan kısım ise hile. wallhack yetmiyor birde aimbotla oynuyor adam.

avrupa birincisi naser denen herifle birkaç kez karşılaştım kimse bana o adamın temiz olduğunu iddia etmesin. yok sen kolsuzsun falan diyenler için rütbem as ve hile olmadığına inananlar google amcaya pubg mobile hack yazarak çıkacak başlıkları izleyerek göt olabilirler.

birde unutmadan oyunda bulunan yüksek rütbeli kızlar çoğunuz boostsunuz. oraya fb profil fotosu koyup mal mal muhabbetlerle boostlatmayın kendinizi. instagram takipçi kasıyorsunuz sanırım ad soyad ile oynayarak.
  • evet deliler gibi oynuyorum.
    bi yerden sonra sıkıyor ama sabahlara kadar oynamaya devam ediyorum.
    şuan da oynuyorum.
  • bağımlıydım 2 aydır oynamıyorum mutluyum
  • ya arkadaş bu oyunun ps4 versiyonu da çıkmalı. keşke öyle bir şey olsa. kör olduk lan kör! ben bilgisayar falan istemiyorum şöyle ps ile canlı kanlı koca ekranda mis gibi indirirdim. 8x’ler gelmiyor ki hiç bana. 4x oluyor hep, herif de ebesinin örekesinde zor görüyorum lanet olsun.
  • botlar niye bu kadar sorun ediliyor anlamıyorum. zaten daha oyunu ilk açıp kurduğumda bu uçakta 100 kişi yoktur demiştim. alan daralınca kimin ne olduğu belli oluyor. o vakte kadar da işte önüne çıkan botları öldürüp biraz ısınırsın nolacak yani?

mesela geçen hızlı maç oynuyoruz bende sadece tava var. ooeh mikerim silah milah dedim ve vurdum kendimi yollara, yolda tavayla öldürdüğüm tipten otomatik silahları aldım. öbüründen medic falan derken ev mev dolaşmadan birinci oldum. ne güzel işte. en son öldürdüğüm 2 kişi kesinlikle insanoğlu insandı. yalnız hiç hileciyle karşılaşmadım fakat bazen bir dağa konuyoruz tüm oyuncularla birlikte. bir türlü hareket edemiyoruz. dağın başında silahsız mermisiz yumruklaşıyoruz. bazısı havada asılı kalıyor. garip bir evren işte. yer çekimi yok bilmem ne. alan daralmaya başlıyor en sonunda herkes ölüyor.
  • yerden tava alındığında çıkan güven verici sesin, oyuncuyu ölümsüz hissettirdiği oyundur.*
  • son rauntta oyun alanının dışında kalmak
  • en iyi silahin açık ara ump olduğu oyun.
  • deliler gibi zevk alarak oynadığım oyun. yeni gelen güncellemelerde ki dar alan modu beni daha da mutlu etti. 15 kill aldığım oldu.
  • çok ama çok mal barındıran oyun. çok denk geldim son 20-30'a kalmışız adam kullandığı arabayı karşılıklı çatışan iki grubun arasına arabayı çekiyor çatışma arasında kalıp ölüyoruz. 1 değil 2 değil zibilyon tane böyle armut var.
hesabın var mı? giriş yap