• internetten gayet makul fiyatlarla puzzle siparişi verebileceğiniz kaliteli bir site. verdiğimiz 3 sipariştede 2 saat içinde puzzle ları kargoya vererek dumur etmiş bir firmadır.
  • şu ana kadar gördüklerim içerisinde en fazla puzzle çeşidi olan site. 2 senedir alışveriş yaptığım hiç bir sorun yaşamadım.
    ayrıca her pazartesi 10'ar 10'ar kampanyası ile uygun fiyata puzzle veriyorlar.
  • takibe alıp beklediğim puzzle ı *çok çabuk yollayarak beni şaşırtan site. cumartesi gece gelen haber mailinden sonra verdiğm siparişi pazartesi kargoya verdiler. kargo ücreti de almadılar sağolsunlar yalnız kargo firması olarak tek seçeneğin aras kargo olması biraz endişeye sebep olmadı değil. neyse ki puzzle elime tek parça olmasa da sağ salim ulaştı.*
  • verilen siparişi maksimum üç gün içerisinde gönderen, kaliteli, hızlı çalışan bir site.
  • internetten alışveriş yaptığım bunca zamandır bana bu sitenin yaptığı kıyağı kimse yapmamıştır. ne hepsiburada.com, hizlial.com'larla cebelleşmiş ve canından bezmiş bir müşteri olarak ilk defa bu kadar nezaketle müşterisiyle ilgilenen bir site görüyorum.

tamamen benim hatam olan yanlış ürünü seçmemle başlayan süreç, bugün itibariyle %1500 memnun müşteri olmamla son bulmuştur. üstelik sonradan sipariş verdiğim üründen dolayı onlara ödemem gereken farkı da almayacaklarını söylediler. sadece kargo ücretini karşılamam yeterliymiş.

ürün yelpazesinin genişliğini henüz keşfedemedim ama aradığınızda karşınızda muhatap bulabildiğiniz ve ilgi görebildiğiniz bir müşteri hizmetleri var.
  • takdir edilesi puzzle sitesi. insanı salak yerine koymaya ya da kazıklamaya çalışmıyor adamlar. piyasadan daha ucuza satıp puzzle elinize geçene kadar iletişimi kesmiyorlar. alışveriş yaptığınıza pişman olmuyorsunuz sonuç olarak.

şu da kendisi; http://puzzledepo.com/
  • 1 nisan kampanyası ile gene cüzdanımıza göz diken sitedir. kapış kapış gitmiş puzzlelar allahtan da çok sapıtamadık.
  • dün kendisinden sipariş verdiğim sitedir. dün hızlıca sipariş kısmında "paketlemeye gönderildi" yazdı sevindim demek kargoya verecekler diye ama bugün oldu halen aynı yazı yazıyor. kaldı ki ben her siteden hep bir gün sonra teslimat almaya alışık olduğum için beni üzdü biraz. inşallah yarın göndermiş olurlar bakalım bekliyoruz.
  • ürün yelpazesi oldukça geniş ve stokları da tükenmiş değil. ancak hızlı teslimat konusunda sınıfta kalmış; bir puzzlegaleri olamamış sitedir. bayramda sipariş verirseniz kıytırık bi indirimi oluyordu. istediğim iki parçayı sipariş ettim. bayram biteli hani oluyor, telefon açıp ilgilenmeme rağmen hala yarın gelecek diyorlar. aman aman bulunmaz bir parça sipariş etmeyecekseniz tercih etmeyin derim.
  • 15 eylül'e kadar kargo bedava kampanyası yapmış firma.
    severek takip ediyoruz kendilerini.
hesabın var mı? giriş yap