• türkiyedeki süpermarketlerin bazılarında bulunabilen fakat çok pahalı olduğu için alınamayan yulaf ezmesi.
  • türkiyedeki süpermarketlerin bazılarında bulunabilen fakat tadı berbat ve çok pahalı olduğu için alınmaması gereken yulaf ezmesi.
  • yulaf ezmesi bizim yeme alışkanlıklarımıza kesinlikle uymayan bir gıda, tarçın, kuru meyve ve süt ile pişirilirse bence lezzetli oluyor, ama türk kahvaltısının yanında esamisi okunmaz. ayrıca bu markanın beşte biri fiyatına yerli yulaf ezmeleri var.
  • (bkz: oatmeal)
  • ıngilterede'den niye bir suru almamisim diye beni pisman etti. kendisi migrosta yirmibes tl'den satilmakta! ustelik sadece sut ekleyip isitilan hizli paketlerinden de yok. -baska yerde var ise bilemedim tabi-
  • şu sıralar tazedirekt.com'da 500gr'ı 19.98tl'ye satılan (bkz: oatmeal)
  • cavdar ekmeginin uzerinde iyi durur.
  • her sabah balli porridge' ini yedigim marka. yurt disinda hic de pahali degil.
  • eti lifalifden farki olmayan icat gidip bunun steel cut,instant ne bileyim old fashioned gibi turlerine para verenleri abd`de bile anlamiyorum, lan bildigin yulaf alti ustu nesi farkli olabilir gidip private label`i yari fiyatina kapatiyorum eve gidip bir tr bim olucusu olarak myproteinle beraber kahvaltilarimda gomuyorum.
  • sakız adasından €3’ya aldığım, burdaki fiyatı macrocenter’da yaklaşık 28tl olan (500gr) en kaliteli yulaf ezmesi markasıdır ve de yenilebilirliği harikadır, efsanedir.
hesabın var mı? giriş yap