• sky fm'in yeni ismi.* sky fm adında bir sorun yoktu bence, neden değiştirdiler acaba?
  • eski isimleri sky.fm genelde "chill out, new age" gibi smooth, easy going müzikleri andırdığı için isim değiştirmiş olabilirler. kaliteyi bozmasınlar da, isim önemli değil o kadar.
  • adı kötü olmasına rağmen içeriği harikadır.
  • cafe de paris kanalında ders çalışmalık minnoş müzikler sıralanan oluşum.
  • candan öte...*

avealiyim, kotam bitti (125kbps e düştü) ve hala sky fm yeni adıyla radiotunes dinleyebiliyorum. adamsiniz lan. avea, radiotunes....
  • içerik olarak olduça zengin bir müzik platformu. sky.fm ile di.fm eskiden beridir online radyoculuk konusunda üst klasmandalar. isim değişikliği bahane, müzik her zaman şahane.
  • şu linkteki çevrimiçi radyo. çok çeşit kanalları vardır. mutlaka bir kanal sana uyabilir. ancak şöyle bir problem var ki her iki şarkıda bir yayını kesip reklam veriyor, üye olursanız reklamsız yayın var ebele gübele, gibi şeyler söylüyor. kanalı açıp saatlerce ders çalışmaya dalınca, hey orada mısın, diye sorup yayını kesiyor. bedava olduğu için dinliyorum. chill out, dreams, pop kanallarını seviyom.
  • çok geniş müzik içeriğine sahip olan çevirimiçi radyo sitesi. appstore'da da app'i mevcut. google veya facebook ile üye olunduktan sonra sınırsız müzik dinleyebiliyorsunuz. her tarz müzikten 10-15 arası kanalı mevcut.

örnek vermek gerekirse rock müzik dinlemek istiyorsanız; soft rock, modern rock, hard rock, classic rock, pop rock, blues rock, latin rock, indie rock,metal, 60's hits, 80's hits, 90's hits gibi kanalları olan harika oluşum.
  • sky.fm döneminden beri takip ettiğim ve muhtemelen dinlediğim tek online radio. benim için spotifydan daha değerli bile olabilir kendisi.

özellikle café de paris kanalını ayrı seviyorum..
  • gelmiş geçmiş en iyi internet radyosu. sky fm zamanlarından beri müptelasıyız.
hesabın var mı? giriş yap