• (bkz: boşalmayan rakı kadehi)

işte bana böyle kerametle gelin.
  • şeyhinin sikini öpüp cennete gideceğini zannedenlerin , karısını kızını şeyhin altına verenlerin sevmeyeceği ayin olmuş .
  • videoya alınan arkadaşlar, bu video din adına yapılan her türlü sapıklık,hırsızlık ve ahlaksızlıktan daha ağır değildir.sahte hocalardan,cennetten yer pazarlayanlardan,din alimiyim deyip milletin karısını,çocuklarını badeleyenlerden,rüşvet,faiz yiyip umrede arınanlardan,millete şükretmeyi öğütleyip karun kadar zengin olanlardan,millete şehadeti övüp kendi çocuklarını bedelli yaptıranlardan,kuranı kerimi ticarete,siyasete malzeme yapanlardan ve bunun gibi binlerce pislikten,ahlaksızlıktan daha ağır değildir.video bana da itici geldi ama sonuçta kötü bir şaka der geçersin,diğerleri dini,vicdanı,adaleti,eşitliği,haram-helali yani dinin bütün temel direklerini yıkıp geçiyor.
  • tarikat gibi tarikat. hem, şeyh ski de öpmüyorsum.
  • şehvetiye tarikatında yaşanan rezilliklere, ensar vakfında çocuk tecavüzlerine gıkını çıkarmayanların şarladığı video. adamlar mis gibi eğlenip dalgalarını geçmişler.
    https://www.youtube.com/watch?v=gw-kwlbgcvu
  • badeci şeyh, bastonuyla uçak düşüren şeyh, uçan şeyh, cemaatin arasına ip uzatıp, ipin ucundan tutanların günahlarının silineceğini iddia eden şeyh ulan sanki normal örnek var da millet iş olsun diye taşak geçiyor. birde milleti tehdit etmiş yüz üstü sürünerek hesap vereceksiniz diye. ilahi adalet varsa önce bu şarlatan, ibneler cezasını çekmeli. bana gelene kadar akşam olur.
  • yemin ederim aklıma gelmişti.
  • nasıl daha fazla günaha girerim adlı tez çalışmalarına konu olur.
  • benim için zaman çok değerli olduğundan açmadım videoyu. kesin saçma sapan bir durum vardır.
  • bir kaç orospu çocuğu tarafından insanların inançlarıyla dalga geçmek adına yapılmış bir video, işte bu yüzden bir cacık olmuyor bizden... dindar olan olmayana kindar, dindar olmayan olana...
    oruç tutmayan insanı dövme hakkını kendinde bulan yobazla, insanların inandıkları ile dalga geçen bu kaşarlar arasında bir fark yok...

edit : oğlum siz ciddi mal mısınız? yoksa tipiniz mi öyle gösteriyor?
    size ne lan insanlar gidip kimin elini öpüyorsa? size mi soracaklar?
    bu ülkede tecavüzcü doktor da var, pedofili ana sınıfı öğretmeni de var, ne yapalım tutup her biri böyledir diye dalga mı geçelim? isteyen içer, isteyen ibadet eder... size ne?
    bana özelden küfretmeye kalkanlar için uyarıyorum dindar bir adam değilim misliyle de karşılık veririm...

edit 2 : evet ne gavatlığımız kalmış ne annemiz ne kızkardeşimiz özelden saldıranlar da girdiğim entry'e yorum yapanlar da farklı değil...

demişler ki videoda din kisvesi altında fena işler yapan kişilerle dalga geçilmiş...

video'nun başlığına bakarak "rakıbend-i" dalga geçilenin nakşibendi tarikatı olduğunu da görebilirsiniz...

dediğim gibi dindar bir adam değilim müslüman değilim ama insanların inandıklarıyla bu şekilde dalga ge-çe-mez-si-niz...
hesabın var mı? giriş yap