• (bkz: #29729176)

ayrıca (bkz: abdülkadir aygan/@shelbyl)
  • bursaspor'un 1999 doğumlu genç yeteneği, ortasahanın merkezinde oynuyor gelecekte adından söz ettirecek gibi.
  • 2018-2019 sezonunda samet aybaba'nın u19 dan a takım kadrosuna dahil ettiği genç yetenek. mevkisi merkez ortasaha ve defansif ortasaha.

bu sezon hazırlık maçlarında bir hayli şans buldu ve gelecek için çok olumlu sinyaller verdi.

tekniği yeterli seviyede, nerede ne zaman ve nasıl pozisyon alması gerektiğini çok iyi biliyor, pas isabet yüzdesi çok yüksek, top kapma, press yapma, markaj gibi defansif özellkleri de çok iyi. 1-2 sezon içinde takımın vazgeçilmezlerinden olması muhtemel.

yolu açık olsun.
  • geçen hafta eskişehirspor maçında 70. dakikada oyuna girip kubilay'ın attığı golün asistini yaptı.

bu hafta osmanlısopr maçının 70. dakikasında oyuna girip golünü attı.

alt yapı futbolcu fabrikası gibi maşallah diyelim nazar değmesin.
  • bursaspor'un 19 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu.

kariyerinde çıktığı ilk süper lig maçı olan (bkz: 6 ekim 2018 bursaspor ankaragücü maçı)nda, kendinden emin, soğukkanlı oyunu ve başarılı pasları, pozisyon alma bilgisiyle dikkat çekmiştir.

umut meraş'ın attığı golde de uzun pasıyla çok güzel bir asist yapmıştır. genç futbolcuları seven biri olarak heyecanlandığımı itiraf etmeliyim. u19 takımından keşfedip oynatan samet aybaba'yı da tebrik etmek gerek.
  • bu çocukta steven gerrard'ı görüyorum.
  • gökhan zan'ın kayıp kardeşidir. genel olarak bir seneyi sakatlıkla geçirip son 4-5 maça çıkarak ben aslında futbolcuyum imajı verir. parlak bir kariyeri olacağını düşünmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap