• cumhurbaşkanlığı bitsin çok güzel yorumlarım var. şimdi hapise atıyolar. seviyoruz seni. mucks.
  • aksaray' da cami yok muydu?

aralarında dirseklerini tutanlar var. resimli namaz hocası lazım bunlara.

allah kabul etsin diyelim şimdilik. amacı belli hareket nede olsa.

edit: mezhep farklılığı olabilirmiş. uyaranlara teşekkürler.
  • zamanlaması müthiş. seçim önü elde kuranla miting meydanlarını geziyordu, şimdi savaş başlatıp "namaz" kıldırıyor.
  • sakat durum, daha yeni kıldım ben namaza gelmiyorum da diyemezsin.
  • yine beyinsiz beyinsiz, vıcık vıcık "siyasi" espri yapan, "süper zekalı" yazarları göstermiştir. he amk kap favları, şukuları; müthiş zeki esprilerinle insanlar aydınlansın.

sidik yarışı.

gayet normal bir olaydır. bunda eleştirilecek bir yan görmenin muharrem ince (miydi?) yi ramazan'da içki içtiği için eleştirmekten bir farkı yok.

neyse... neyse... bir bok anlamayacaksınız, kafanız karışacak. goygoyunuzu böldüm, siz devam...
  • hazreti ömer radıyallahu anh'a ait şu sözü hatırlatmıştır:

"sakın bir adamın orucu ve namazı sizi aldatmasın. bir kimsenin güvenilir olup olmadığını öğrenmek için konuştuğu zaman doğru söyleyip söylemediğine, kendisine bir şey emanet edildiğinde ona hıyanet edip etmediğine ve zengin olduğunda takvasına bakın."

edit: ilginç bir benzerlik için: http://i.hizliresim.com/j2lrpr.png
  • sayın cumhurbaşkanımız siyasi güç kazanmak için dini kullanmak gibi ucuz yöntemlere başvurmayacak kadar büyük bir liderdir. bu resim de o yüzden ya montajdır ya da kendisinden gizli olarak çekilip servis edilmiştir. fuatavni yapmış olabilir.
  • hiç bir anlam ifade etmez esat, kaddafi ve saddam ında namaz kılarken fotoğragları vardı
    allah ile kul arasına yandaş gazete girmiş sadece
  • muharrem ince'nin içki içmesiyle karşılaştırılmayan. muharrem ince'nin ramazan'da içki içmesinin aptalca eleştirilmesiye karşılaştırılan.

kan beyne.
hesabın var mı? giriş yap