şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fnatic league of legends oyuncusu. takımda olmamasına rağmen fnatic oyuncusu olarak geçmekte, çünkü kurallar gereği 17 yaşından küçükler lcs'e ve dünya şampiyonasına katılamıyor. geçtiğimiz eylül ayında 17 yaşını doldurdu. yaşına rağmen şu anda dünyanın en iyi adc'lerinden biri ve önümüzdeki sezon fnatic'te puszu'nun yerini alması bekleniyor.

  gerçekten çok iyi bir adc, maini adc olan biri olarak benim favori pro oyuncum. genelde vayne, corki, ezreal ve caitlyn oynuyor. 40 dakikalık oyunlarda 450 cs, 15/2 tarzı skorlarla oynamasıyla ünlü. fnatic'le birlikte lcs'te oynamaya başlamasını heyecanla bekliyoruz efenim.
 • batıdaki en istikrarlı ve en iyi ad carry kesinlikle. takımı kaybederken de kazanırken de inanılmaz istikrarlı bir oyuna sahip.
 • alliance'a geçmesini kınadığım bebe. fnatic hiç moralini bozmasın, gosu için atak yapsın. boşluğu fazlasıyla dolar.
 • lcs de en fazla kill almış olan profesyonel adc oyuncusudur.
 • dün itibariyle tekrardan fnatic takımına dönmüş, profesyonel league of legends oyuncusu.
 • fnatic'e geri dönmüş olan ad carry.
 • sarışın adcdir.

  evet sarışınlığı ve karizması rekkles'ı ön plana çıkaran bir gelişmedir. rekkles'ın korede çinde hatta türkiyede bile fanları var. yunan f0rg1v3n'i fransız steelback'i kim ne yapsın sarışın malmö'nün bağrından kopup gelmiş rekkles varken?

  https://lol.gamepedia.com/…_rekkles_2018_spring.png
 • an itibari ile fnatic ve g2 arasında oynanan eu lcs spring split final maçında çılgın atmaktadır. 2. maçta da penta attı. fnatic 1-0 önce, seri 5 maç üzerinden oynanıyor.

  edit: fnatic temiz bir oyunla 3-0 kazandı ve şampiyon oldu. beklendiği üzere rekkles split mvpsi seçildi.
 • türkiye dahil olmak üzere kıtanın en iyi ad carry'si. pozisyon bilgisi o kadar yüksek ki çoğu team fight ta hem damage den uzak bir yerde durur hem de ya çok damage bırakır rakibin üstünde, veya 1-2 kill çıkarır(tabi bunda supportunun çok büyük etkisi var). tam bir nişancı. imza şampiyonu tristana'dır. g2 finallerde 3 maçın sadece 1 inde tristana banladı ama adam sivir alıp penta attı. fnatic'i mevsim şampiyonluğuna ulaştırdı.
 • esporun cristiano ronaldosudur.

  dünkü eu lcs kış mevsimi finali'nde de bunu tescillemiş oldu. league of legends'te kore hegemonyasına rağmen kendi bölgesinde dünyanın bir numarasıdır. hiçbir koreli rekkles'ın ne popülaritesinin, ne de oyun bilgisinin yanına dahi yaklaşamaz. daha çok büyük maçların oyuncusu.

  fnatic'in bu saatten sonra sahibi desek de yanlış olmaz. bundan 6-7 yıl sonra jübile yaptığında kuvvetle muhtemel fnatic'in koçu olarak görev yapacaktır. kendisini canlı izleyen bir jenerasyon olabilmek büyük bir şans biz esporseverler için.

  league of legends, rekkles'a dünya kupası borçlu... bu sene o sene rekkles!