• reklamlarında gülben ergen oynuyor biliyorsunuz. kupkuru, pürüzsüz koltuk altları, güzel gülüşü ve tüm şirinliğiyle arz-ı endam eyliyor gülben hanım kızımız. buraya kadar her şey güzel ama ben rexona'yı kınamak istiyorum izninizle. ne kadar kaypak, samimiyetsiz, inandırıcılıktan uzak bir reklam anlayışıdır bu böyle. gülben ergen'in ter kokmasını önlemek çok zor bir şey mi sanki? arap sabunu kullansa yine kokmaz ki o. gülben ergen'in terlediğini, ne bileyim, osurduğunu, ter koktuğunu hayal etmek bile zorken biz nasıl etkilenelim bu reklamdan?

iyi de kimi oynatsınlar o zaman diyorsanız, daha zorlu hedeflere yönelmelerini tavsiye ettiğimi söyleyebilirim. ismail türüt mesela. bir gün çıkarsalar reklamlarına ismail türüt'ü, "bakın bu adamın bile terlemesini önledik" deseler, "sahnede saatlerce tepiniyorum ama yine de gömleğimin koltuk altlarının rengi değişmiyor, rexona, sizi yarı yolda bırakmaz!" diye haykırsa ismail türüt, rexona'dan başkasını ne kullanırım ne de kullanacak olanı tanırım yemin ediyorum.
  • ter kokusu üretme konusunda güvence veren marka. mutlaka ter kokmak istiyorsaniz rexona kullanmaniz gerektigini söyle ifade ediyor iett otobüslerinde göze çarpan reklamlarda:
    "ter kokusunu sansa birakma. rexona kullan"***
  • şahane bir reklam filmi yapmış deodorant markası. müzik muhteşem, i like to move it'e zurnalı halaylı edit, bravo
  • ye$il sabunu gercekten cok basarili olan fakat artik piyasada bulunamayan bir urundu. uzerindeki su damlasinin icinde yikanan latif bir bayan bulunurdu.
  • orhan gencebay'ı kullanmak gibi dahiyane fikir nedeniyle kendilerini tebrik ediyorum.
    hedef kitlenin tamamının nefret ettiği reisçi birini bulmak reklam için gerçekten şuursuzlukla açıklanamayacak kadar uç bir başarı. bundan sonra kesinlikle tercih etmeyeceğim ki bugüne kadar hep rexona kullanıyordum.
    reklam zaten çok başarısız da arkadaş bir de orhan gencebay'a para kazandırmışsınız.
    umarım bir daha toparlanamayacak şekilde satışları düşer.
  • rexona v8 stick deodorant 120 tl bu ne arkadaş senelerdir kullanıyorum çokta memnunum ama 120 tl olması ilginç.
    diğer modellere bakıyorsun 20 30 tl bandında bir tek bu pahalı.
    ucuza alabileceğim bir yer bilen varsa yeşillendirsin lütfen.
  • zincirlikuyu metrobüs girişinde bedava deodorant dağıtan marka. ancak halk o kadar olaydan uzak ki koluna parfüm gibi sıkıp kokusuna bakıyor. bir çoğu nereye sıkacağını bilmiyor büyük ihtimalle. ayrıca kimin kafasına dank etti metrobüs girişinde dağıtmak merak ettim.
  • sloganıyla çelişen hareketlerde bulunan marka. rexona gayet bizi yarı yolda bıraktı.

stick deodorantları neden piyasadan kaldırdınız? ayıp günah değil mi?
    fırsatçılar, tanesini 200küsür liralardan satıyor.

lanet olsun sebebi neydi ki?!
  • bıktım her yerde stick powder dry aramaktan.
    tabi ki benim kullandığım olan bitecekti her yerde, başka ne olacaktı.

şunu daha fazla üretin artık ve her yere fazla fazla dağıtın. lütfen. teşekkürler.
  • reklamıyla artık bayan sözcüğünün geri dönüşü olmayan bir kullanım oranına kavuştuğu gerçeğini yüzüme yüzüme vuran şey. (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğumak)
hesabın var mı? giriş yap